Яка повинна бути підлога в дитячій кімнаті?

Облаштування кімнати для дитини вимагає самого ретельного підходу, так як приміщення має бути зручно, затишно і безпечно. У багатьох питаннях, наприклад, в такому як керамічна плитка в дитячу кімнату, важливий ще і естетичний підхід. Меблі, шпалери, предмети декору та внутрішнього оздоблення приміщень представлені в наш час в цьому достатку, проте в сфері покриттів для підлоги, спеціалізованих під дитячому е кімнати, справи йдуть набагато гірше. Тому при ремонті доведеться вибирати з вже відомих класичних варіантів.

 

Дитячі кімнати зазвичай невеликі за розміром, хоча в одному приміщенні повинно поєднуватися і простір для гри, і місце для відпочинку, і меблі для зберігання речей. Приміщення повинно бути гармонійним і сприяти розвитку внутрішнього світу дитини. Керамічна плитка тверда, міцна, екологічно чиста, її легко мити і на ній не розлучаються мікроби. Однак плитка для дитячої кімнати підходить тільки в разі наявності теплої підлоги або хоча б килимового покриття зверху.

 

Останнім часом стали популярні наливні полімерні підлоги, які хоч і виготовлені штучно, однак також вважаються екологічно чистими. Технологія наливних підлог дозволяє створювати будь-які візерунки, аж до 3D-ефекту, хоча такі підлоги ковзають і вимагають ретельного догляду. ПВХ-плитка для підлоги з’явилася на ринку порівняно недавно, і вона може бути, як наклеюється, так і на самоклеючій основі. Дане покриття має ряд переваг, в першу чергу це довговічність, стійкість до ударів, тертя, іншим механічним впливам, а також властивості звукоізоляції. Плитка може бути комбінована з функцією теплої підлоги, хоча і коштує як високоякісний ламінат. Ідеальним варіантом буде поєднання такого матеріалу з хорошим ковроліном і підігрівом підлоги.