Як створити неповторний сад за допомогою освітлення

При розробці ландшафтного дизайну належну увагу варто приділити підсвічуванні декоративних елементів. Уявіть, що ви створили неповторний ландшафт, але з настанням темряви він не просто втрачає свою привабливість, його стає не видно. Тому щоб продовжити милування ландшафтом території, необхідно зробити правильну підсвічування всіх елементів.

 

Спершу визначитеся які елементи ландшафту потребують підсвічуванні, а потім визначте їх розмір. Наприклад, щоб підсвітити садові доріжки застосовують світильники, які монтують прямо в грунт. Це не дуже яскраве освітлення, але дозволяє надати доріжці окреслений вигляд. Таке освітлення більше застосовують на невеликих доріжках, а для головних використовують торшери або ліхтарі, які не повинні бути вище людського погляду.

 

Для вузьких стежок застосовують світлодіодний шнур. Його світло схожий на світло, який дають світлодіодні світильники на стелю. Але, тільки ці світильники застосовують в приміщенні. Щоб висвітлити невеликі чагарники і деревця застосовують підвісні освітлювальні прилади.

 

Водойма заслуговує на особливу освітлення. Переливання води на світлі створює неповторну атмосферу. Для підсвічування водойм використовуються спеціальні світильники, які опускаються на дно. Це створює приголомшливий ефект. Можна розставити невеликі світильники навколо водойми і прикрити їх зеленню.

 

Високі рослини і дерева найвигідніше виглядають при вертикальному освітленні, якого можна досягти, використовуючи грунтові світильники. Їх монтують безпосередньо під деревом або чагарником в землю. А для невеликих чагарників можна застосовувати закриті світильники. Таке освітлення немов огортає рослини, що виглядає дуже красиво. Як бачимо, за допомогою освітлення можна створити свій неповторний вигляд саду.