Підробіток для домогосподарок в СММ

На сьогоднішній день існує безліч різних бірж фріланса, де публікуються проекти і вакансії для фахівців з соцмереж. Тут можна знайти, як невелику підробіток, так і серйозне, яке забезпечить доходом на місяці або навіть роки вперед. Буває таке, що пошуки роботи в своєму регіоні закінчуються безрезультатно. Або ж дівчина народжує дитину і кілька років повинна бути з ним в декреті, а зарплати чоловіка не вистачає на всі сімейні потреби. Що ж робити при таких обставинах?

 

Можна спробувати себе в такій діяльності, як SMM-просування компаній. Дана робота має на увазі ведення і розкрутку спільнот і профілів в соцмережах за гроші. Напевно, у Вас може виникнути питання — а кому це потрібно? А потрібно це в основному інтернет-магазинах, які хочуть завоювати аудиторію з соціальних мереж і створити позитивний імідж, який згодом буде працювати на продажу їх товарів. Незалежно від масштабу, більшість замовників послуг сьогодні користуються можливістю замовити послуги на біржі фрілансу, оскільки агентства, з якими укладені контракти, в оперативності поступаються працьовитим бджілок-приватникам.

 

Які саме SMM-послуги користуються попитом на ринку

 

  • Ведення спільнот — включає в себе написання / пошук статей і картинок / відео, а також подальшу публікацію даних матеріалів в групах клієнта;
  • Залучення в групи учасників для кількості — це може бути накрутка ботів або ж просування за допомогою офферной реклами (рекомендується), так як за мертві акаунти можуть забанити співтовариство або ж списати частину передплатників;
  • Залучення в співтовариства цільових передплатників — можливо за допомогою білих і сірих методів. Наприклад, таргетована або біла реклама, інвайтінг і т.д .;
  • Модерування груп — зазвичай це входить у відання, але може надаватися окремою послугою з видалення спаму, мату, флуду і зворотного зв’язку з учасниками.

 

Якщо у домогосподарки немає досвіду в цій діяльності, вона може вивчити інформацію в Інтернеті і випробувати свої сили в невеликих проектах. Для залучення цільових передплатників потрібні вже професійні навички, але для ведення або модерування групи, нагона звичайних користувачів, досить мінімальних знань. На сьогоднішній день існує безліч різних бірж фріланса, де компанії публікують проекти і вакансії для фахівців з соцмереж. Тут можна знайти, як невелику підробіток, так і щось серйозне, яке забезпечить доходом на місяці або навіть роки вперед. Однак, якщо Ви тільки почали цим займатися, намагайтеся брати нескладні і «швидкі» проекти, які точно зможете виконати і заробити відгук!

 

Згодом Ваші знання і навички будуть вдосконалюватися, і Ви зможете брати вже більш серйозні проекти, заробляючи на цьому непогані гроші. Старт на фрілансі можливий навіть якщо у вас немає досвіду: замовники можуть довіряти роботу новачкам без портфоліо в режимі «угода без ризику», тому тут новачки швидко стають запеклими «вовками», а їхній заробіток збільшується з кожним новим замовленням.