Особливості використання автоматичної системи поливу

На сьогоднішній день існує безліч технологічних систем, що дозволяють полегшити рутинні завдання людини. Не завжди знайдеться час і сили на постійний полив ділянки. Саме тому багато хто віддає перевагу автополиву.

 

Подібні рішення просто незамінні для тих людей, які мріють про доглянутому газоні поруч з будинком. Автоматичні системи поливу використовуються як різними підприємствами і громадськими закладами, так і власниками дачних ділянок. З їх допомогою можна істотно полегшити звичний працю. До того ж, це дуже зручно під час тривалих поїздок, коли зволоження ділянки не на кого залишити.

 

Сьогодні автополив здатний перетворити рутинну завдання на справжнє задоволення. Перш за все, він являє собою комплексну систему з великою кількістю інженерних рішень. Спеціальне обладнання дозволить легко впоратися з поставленими завданнями. Садові обприскувачі, які, як правило, входять в комплект системи, дозволяють виконувати процедуру в безвідмовному режимі.

 

Для кожної окремої ділянки прораховується індивідуальна вартість подібного обладнання. При цьому також враховується рельєфність обраної площі, її дендрологія, вимогливість до вологи рослин, а також використовуваний джерело водопостачання. Нерідко автоматичний полив монтується після складання повного геодезичного плану. Виконувати всі роботи по установці технологічного рішення варто довіряти тільки досвідченим фахівцям. Вони зможуть врахувати всі нюанси і провести монтаж максимально якісно.

 

Інженерні рішення для поливу складаються з ємності для води, системи управління, водяного насоса, електромагнітного клапана і дощовиків. Завдяки використанню спеціальних датчиків дощу система припиняє роботу в несприятливу погоду. Це вказує на те, що подібні системи економні і не створюють будь-яких додаткових витрат ресурсів.

 

Також широко використовується автополив в місті. Найчастіше до нього вдаються різні елітні заклади, в тому числі магазини, ресторани та інші. Залежно від поставлених перед системою завдань, полив може здійснюватися струменем або краплинним способом. Як правило, зволоження ділянки відбувається за певним заданому колу. При цьому діаметр роботи пристрою його власник може задати вручну. У період зимових холодів обладнання повністю припиняє свою роботу.