Масляні обігрівачі

Масляні обігрівачі — як правило, масляні обігрівачі набувають для обігріву однієї кімнати. У масляних обігрівачів «батарея» зазвичай не нагрівається вище 60 ° С, тому отримати сильний опік неможливо, так само масляні обігрівачі не можуть сприяти запаленню будь-яких горючих матеріалів, що стоять поблизу, це теж є безсумнівним плюсом масляних обігрівачів. Масляні обігрівачі можуть працювати кілька днів поспіль.

 

При цьому масляні обігрівачі економічні, вони споживають менше електрики за рахунок вбудованого автоматичного регулятора температури, який контролює встановлений температурний режим на масляному обігрівачі і періодично припиняє нагрів. Масляні обігрівачі користуються попитом в нашій країні, їх набуває практично кожна сім’я.

 

Плюсом масляних обігрівачів є м’який нагрів повітря в кімнаті, тобто неприємні запахи не з’являються, пил не піднімається, як відбувається при роботі тепловентиляторів, а також масляні обігрівачі не спалюють повітря. Масляні обігрівачі будуть служити довго і надійно, тому що їх нагрівальні елементи не вигоряють при роботі. Масляні обігрівачі мобільні, їх легко переміщати з кімнати в кімнату, так як вони компактні і оснащені коліщатками.

 

Масляні обігрівачі відрізняються один від одного в основному кількістю секцій в «батареї» . Звичайно це масляні обігрівачі мають 5, 7, 9 або 12 секцій, відповідно, чим більше секцій у масляного обігрівача, тим більшої площі кімнату він може обігріти. Можна було б виготовити масляний радіатор у вигляді однієї великої батареї, але в такому випадку він би займав занадто багато місця, а так ми можемо вибрати відповідний за розміром, за кількістю секцій масляного обігрівач, для обігріву потрібної нам площі.