Біла цегла в інтер’єрі

Модні віяння в дизайні інтер’єрів змінюють не менш стрімко, ніж тенденції на подіумах. Цегла як декоративний елемент почав використовуватися не так вже й давно. Сорокові роки двадцятого століття стали періодом, в який з’явився стиль лофт, звідси і пішла використання цегли в інтер’єрі. Звичайно, цей стиль увійшов в сучасні квартири людей не відразу. Поступово мешканці, залишаючи «рідні» цегляні або бетонні стіни в своїх квартирах звернули увагу, що таке рішення в інтер’єрі виглядає дуже стильно.

 

Отримати таку модну стіну можна двома способами: залишити натуральну цегляну стіну або ж покласти плитку, стилізовану під цегляну кладку. Другий варіант буде краще, так як він буде займати менше місця, виглядати як натуральний, так і в догляді дуже простий. Особливо виграшно в інтер’єрі виглядає біла цегла. Цей колір розширює простір, сприятливо впливає на настрій і не дратує око. Крім того, цей колір дуже легко обіграти в дизайні.

 

Сюди впишуться практично будь-які відтінки. Хоча б одна стіна з білої цегли в вашому домі стане стильним елементом, приковує увагу. Головне, щоб людина відчувала себе комфортно в своєму будинку, тому інтер’єр потрібно підлаштовувати під свій смак. Ми самі оформляємо наш будинок і важливо не забувати, що зі зробленим ремонтів ми будемо жити на протяг досить довгого часу. І, знову ж таки, найвигіднішим буде вибір білої цегли.

 

Будь-які меблі підійдуть до цього кольору і, практично, будь-який стиль. Якщо раптом з’явиться бажання або необхідність змінити предмети меблів, загальний стиль кімнати або її призначення, то стіни з білої цегли відмінно впишуться і їх переробляти не буде необхідності.