Основні етапи і послідовність при ремонті квартири

Ремонт квартири — процес, який починається, але не закінчується швидко. До багатьох робіт люди виявляються неготовими. Планувалося зробити одне, але виявилися недоробки. Після закінчення ремонтних робіт знову угледіли нерівності і інші лиха. У підсумку будете виснажені і морально, і фізично, і фінансово. Не забуваємо, що ремонту супроводжують пил, бруд і розруха. Щоб уникнути такої сумної картини, треба чітко планувати роботи. Важливо дати правильний старт ремонту квартири. Тоді цілий ряд неприємностей можна уникнути.

 

Багато що залежить від того, наскільки в жалюгідному вигляді знаходиться житло. Ситуації складають по-різному, тому і ремонт квартири буває різний. Враховувати треба і фінансову сторону. Починаючи ремонтні роботи, підрахуйте, в яку суму вам обійдуться всі задумки і бажання. Заздалегідь пройдіться по будівельних магазинах і придивіться до цін на матеріали. Через знайомих, або в інтернеті дізнайтеся розцінки майстрів. Поспіх в такій справі, як ремонт квартири до добра ніколи не доводить. Можна приступити до ремонту квартири відразу у всіх приміщеннях, або ж ремонтувати кімнату за кімнатою. Другий варіант підходить тим, у кого туго з фінансами, або нікуди переїхати на час масштабних ремонтних робіт. Мабуть, найгірший варіант — це ремонт проходить в житловій квартирі. У цій ситуації залишається тільки смиренно приймати всі позбавлення і напасті.

 

З іншого боку, починати ремонт відразу у всіх приміщеннях набагато зручніше. Зняли стару обробку, знесли непотрібні перегородки, викинули сміття. Закінчили з демонтажними роботами, перейшли до заміни комунікацій. Потім йде вирівнювання стін і декоративне оздоблення. При таких умовах бруд не розноситися, меблі не пересувається з приміщення в приміщення. Ремонт кімнат по черзі поганий тим, що не можна повністю вберегти відремонтовані кімнати від будівельного сміття і пилу. Якщо при масштабному ремонті зробите генеральне прибирання, то при кімнатному доведеться повторювати прибирання сотню раз. Замислюючись про ремонт своєї квартири, варто задуматися над цим.

 

Почати правильно ремонт — воно то важливо, але і правильно продовжити його не менш важливо. Тому має велике значення послідовність ремонтних робіт. Подумали про ремонт, подумайте про дизайн. До того моменту як стіни торкнеться рука майстра, ви чітко повинні представляти кінцевий результат. Від цього залежить ще і бюджет ремонту. Якщо спочатку захочете дешевший вид обробки, під час ремонту передумаєте, то бюджет може лопнути, що тільки загальмувати ремонтні справи. Не шукайте майстрів для окремої роботи. Це призводить до фінансових ускладнень. Для масштабного ремонту підходить комплексна бригада. Тоді все буде зроблено якісно і своєчасно.

 

У будь-якій квартирі, нова або стара, ремонт починається з демонтажу і закінчується декоруванням. Спочатку йде демонтаж, під час якої все старе видаляється. Потім настає черга заміни електропроводки, водопровідних труб і інших комунікацій. Якщо замість зламаних перегородок ви вирішили поставити гіпсокартонні або ж зробити полички, ніші, то подібні роботи проводяться після заміни комунікацій. Після приступають до вирівнювання статі, шпаклівки стін і стелі. Завершує ремонт — декоративне оздоблення. На цьому етапі стіни фарбують, клеяться шпалери, встановлюють міжкімнатні двері і дизайнерські штучки.

 

Послідовність характерна не тільки для масштабного ремонту. Ремонт в кімнаті проводитися так само. Масштаб буде подрібніше. В ремонті квартирі немає нічого надприродного. Дотримуйтеся певних правил і послідовності.