Альтернатива газону — штучне покриття

Плануючи куточок для відпочинку на дачі, не слід зациклюватися на оформленні ландшафту — безліч дерев, чагарників, клумб значно ускладнять вихідні дні. На допомогу в даній ситуації приходить трав’яне покриття. Укласти його можна замість чагарників або побудувати поле для гольфу, проте рідко зустрічаються житлові ділянки з високоякісної родючою землею. На поганих зонах трава росте нерівномірно і рідко. Штучний газон — найкраща альтернатива. Зовнішній вигляд такого покриття схожий з натуральним, але його укладання та догляд за штучною травою значно легше, однак не варто всю земельну ділянку покривати штучним газоном — дизайн в даному випадку буде виглядати просто і дешево, купити штучну траву можна на сайті.

 

Штучні щетинки міцні і стійкі, застосовують їх зазвичай на місцях з більшою прохідністю людьми або тваринами. Спортивні стадіони, майданчики для різноманітних ігор, куточок з великими гойдалками — все це засновано на штучному покритті. Важливо, що на газонах описуваного типу можна запросто посадити чагарник, під ним постелити штучну траву і квіти, рослини в більшості випадків пристосовуються.

 

Фахівці визначили кілька типів штучних газонів і їх малих частин, що розрізняються по товщині і густині ворсу, так само по його кольором: від відтінків зеленого, білого, до різнокольорових-комбінованих. Незасипние газони не призначені для прогулянок по ним, оскільки трава їх не набагато відрізняється від справжньої і швидко витоптується. Їх використовують для оформлення.

 

Полузасипні виготовлені з поліетилену, що пом’якшує падіння, саме тому газони даного типу знайшли широке застосування на місцях великого скупчення дітей. Поліпропілен використовується для газонів засипного типу: їх трава жорстка і дуже довгий час залишається немов недоторканою часом. Засипні покриття ідеально підходить для стадіонів та ігрових кортів, однак для безпеки, після укладання газон рекомендується посипати грануляром проти ковзання спортсменів.

 

Штучний газон легкий в розкачування рулонів і в своїй укладанні: на грунт, бетон і навіть асфальт. Важливо підкласти під бетон підкладку. Кроки по правильному укладанні — По-перше, слід вирівняти майданчик і ретельно прибрати з неї сміття, утрамбувати місцевість після вирівнювання. Для цього ідеально підійдуть як каток, так і брусок. По-друге, по краях робляться поглиблені канавки, по яких буде йти вода. В кінці по краях роблять бордюр.