Від куріння худну

Від куріння худну

У тому, що від куріння худнуть, немає нічого дивного, з наукової точки зору. Наведемо основні моменти досліджень як доказ.

Нікотин гнітюче діє на центральну нервову систему, викликаючи помилкове відчуття ситості. Це сприяє зменшенню об’єму вживаної їжі і знижує кількість калорій, що поступають. Організм через це змушений користуватися наявними запасами поживних речовин, що і веде до поступового зниження ваги.
Куріння негативно позначається на роботі травної системи. Підсумком цього стає погіршення якості перетравлення і швидкості всмоктування корисних речовин з їжі, що знижує загальний обсяг надходять в організм кілокалорій і корисних речовин. Також це призводить до зниження апетиту і загального ослаблення організму, що відчуває дефіцит вітамінів і мікроелементів, що забезпечують нормальне функціонування імунної системи і захист тіла людини на клітинному рівні і т.д.

Куріння на організм комплексне негативний вплив, тому жодна система і жоден внутрішній орган не виявляються в стороні.

Найперше, що відбувається в організмі при попаданні нікотину — спазм судин і перерозподіл обсягу циркулюючої крові. Це негативно позначається на постачанні киснем внутрішніх органів і знижує обсяг надходять корисних речовин. У підсумку, виникає кисневе голодування, що призводить до уповільнення всіх протікають в організмі процесів, в тому числі і до процесу накопичення жирових відкладень.

У шлунково-кишковому тракті від нікотину знижується обсяг виділення шлункового соку, органи внутрішньої секреції гірше працюють, зменшується вироблення ферментів. Це веде до уповільнення процесу перетравлення їжі, яка застоюється в кишечнику, викликаючи отруєння організму. Такий стан провокує появу дефіциту корисних речовин і кілокалорій. Саме тому те, що від куріння деякі худнуть, не повинно вести до спроб боротися із зайвою вагою цим способом.

Відмовтеся від куріння — це єдиний дієвий спосіб впоратися з нікотиновим схудненням та іншими неприємними наслідками, що виникають у любителів тютюну.
Підвищіть енерговитрати організму — активно рухайтеся, це допоможе посилити апетит і підвищити загальну кількість кілокалорій, що надходять в організм. Рекомендується зайнятися спортом, більше часу проводити на свіжому повітрі, що дозволить поліпшити постачання киснем всіх внутрішніх органів і прискорить відновлення організму після тривалого отруєння нікотином та іншими шкідливими речовинами.

Оптимізуйте режим харчування — це допоможе максимально використовувати всі поживні речовини і знизити обсяг надходять в організм кілокалорій. Для цього рекомендується харчуватися в один і той же час, по 3-4 рази на день. Найкраще відмовтеся від споживання кави, солодощів, енергетичних напоїв, надмірної кількості жирної їжі (наприклад, свинину замініть яловичиною або куркою). Зверніть увагу на обов’язкову присутність в раціоні гарячих страв, свіжих фруктів і овочів.

Нормалізуйте свій розпорядок дня і постарайтеся уникати зайвих стресів.