Від куріння з’явився целюліт

Від куріння з’явився целюліт

Целюліт утворюється при порушенні відтоку лімфи і затримки рідини в інтерстенальном або міжклітинному просторі, і спровокувати його поява може безліч чинників — від неправильного харчування до носіння незручного одягу і куріння. Поступово, від постійної затримки рідини, починається запалення поруч розташованих тканин і жирові клітини піддаються дегенерації, перетворюючись в невеликі «острівці» мертвих клітин.

Целюліт від куріння розвивається не тільки на стегнах і сідницях жінок, які страждають зайвою вагою, але і на животі, плечах і ногах представників обох статей. З чим же пов’язане таке взаємодія куріння і целюліту і як від нього позбутися в домашніх умовах?

Куріння вкрай негативно позначається на тонусі кровоносних судин і значно погіршує обмін речовин в м’яких тканинах, тобто, через нікотину судини спазмуються, порушується венозний відтік крові і в жирових прошарках починає накопичуватися зайва рідина, яка потім утворює набряки і нерівності на шкірі.

Нікотин здатний викликати справжній гормональний дисбаланс в організмі, це призводить не тільки до того, що порушується робота щитовидної залози і надниркових залоз, а й змінюється рівень статевих гормонів і так само, як від пива, у чоловіків може з’явитися «естрогенновий» животик або целюліт. А жінки можуть зіткнутися з проблемою освіти «апельсинової кірки» навіть на «кістках».

Також куріння сигарет може спровокувати появу зайвої ваги і накопичення в організмі тютюнового «осаду» — смол, солей важких металів та інших шкідливих речовин. А це, в свою чергу, стає причиною розвитку целюліту.

Куріння може викликати в організмі курця масу патологічних процесів — найнебезпечніший і викликає найбільшу кількість проблем — це спазм дрібних судин і порушення нормального харчування тканин. Затримка рідини в інтерстиціальних тканинах, порушення нормального відтоку венозної крові призводить не тільки до целюліту, але і порушує нормальний водно-сольовий обмін в організмі, стаючи причиною розвитку патології нирок, печінки та інших внутрішніх органів.

А через збільшення кількості естрогенів, у курців швидше відкладаються жирові запаси, а набряки і жирові маси, в свою чергу, стискаються судини, ще більше ускладнюючи ситуацію.

Позбутися від целюліту в домашніх умовах досить важко і найголовніше — це терпіння і регулярне виконання спеціальних лікувальних процедур. Від чого б не утворився целюліт, щоб шкіра знову стала чистою і красивою доведеться відмовитися откуренія. Це допоможе разом позбутися від безлічі проблем — починаючи від зайвої ваги і постійного роздратування, до закупорки шкірних пор частинками згорілого тютюну.

Ще одна обов’язкова умова позбавлення від целюліту — це правильне харчування, тільки сувора, без солі і з обмеженням жирної їжі, дієта допоможе позбутися зайвої ваги і відновити нормальний обмін речовин в організмі.

Не менш важливі фізичні навантаження і місцеві процедури — заняття спортом допоможуть позбутися від жирових запасів, «підтягнуть» м’язи і активізують кровообіг в судинах, а масаж, обгортання та інші способи лікування целюліту допоможуть швидше повернути шкірі нормальний вигляд.