Від куріння болять ноги

Від куріння болять ноги

Як досвідчені і висококваліфіковані фахівці, флебологи відмінно знають, як згубний вплив робить куріння на судини ніг. Їм чудово відомо, що речовини, що містяться в тютюновому димі, провокують утворення на стінках вен і артерій, які розташовуються в нижніх кінцівках, так званих «бляшок» — міцних і надзвичайно стійких до руйнування, якими б не було засобами, утворень.

Вони формуються на внутрішній поверхні кровоносних судин ніг, знижуючи, тим самим, їх діаметр. Внаслідок цього тканини нижніх кінцівок відчувають дефіцит необхідних їм речовин, що поставляються кров’ю. М’язи починають спочатку хворіти, а потім, у міру погіршення ситуації — можуть атрофуватися.

Таким чином, людина занедужує облетірірующім ендоартрітом або облетірірующім атеросклерозом — недугами, які для курців, на жаль, і є головною відповіддю на питання: чому болять ноги? Головним — але не єдиним, оскільки, як свідчить народна мудрість, «біда не приходить одна». Речовини, які містяться в тютюновому димі, пов’язують кальцій, що надходить в організм і є основним «будівельним матеріалом» для кісток. В результаті починаються проблеми і з ними, так що ще одна відповідь на питання, чому від куріння починають боліти ноги, криється ще й у цьому.

Однак і це ще не все. Куріння несприятливо діє також і на нервову систему організму, в тому числі, звичайно ж, і на ту її частину, яка розташовується в нижніх кінцівках. Це ще більше погіршує і без того складну і комплексну проблему з ногами курця. Слід також зауважити, що тютюн підступний, і свою руйнівну дію на ноги надає поступово, але неухильно, і тому, чим більше і довше людина курить, тим серйознішими наслідками для них це загрожує (аж до ампутації).

Куріння на організм споживача тютюн вкрай негативний вплив. Для судинної системи воно виражається в тому, що серйозно звужується «прохідний діаметр» артерій і вен, в результаті чого вони стають подібні сталевим водопровідних труб, які прослужили без заміни не один десяток років і пропускають в квартири тільки тонкі цівки цілющої вологи.

В результаті цього тканини ніг недоотримують величезна кількість необхідних для їх нормального функціонування речовин, в тому числі і вітамінів: під впливом сполук, що містяться в продуктах горіння тютюну, вони просто руйнуються. Нервові закінчення також страждають від куріння і стають нездатними повною мірою виконувати покладені на них матінкою-природою функції. До всього іншого суглоби не отримують достатньої кількості кальцію для відновлення, і з здорових функціональних систем перетворюються на подобу Сталінграда часів Великої Вітчизняної війни.

Від куріння болять ноги — що робити? Так просто кинути «диміти». Зробити це для багатьох буває дуже непросто, проте необхідно. Оскільки в тих випадках, коли від споживання тютюну болять ноги причини цієї неприємності, як уже з’ясовано, вельми комплексні і багатогранні, і для того, щоб привести свої нижні кінцівки в порядок, одного відмови від тютюну недостатньо. Необхідно розпочати здійснення «відновлювальних робіт», для чого слід спочатку нанести візит до лікаря, який дасть рекомендації, як краще це робити. Зазвичай медики радять почати приймати препарати, оздоровлюючі кровоносні судини, вітаміни, зайнятися фізкультурою.