Від куріння розвивається температура

Від куріння розвивається температура

Висока температура тіла у курців може безпосередньо бути пов’язана з негативним впливом нікотину та інших шкідливих речовин, що містяться в тютюновому димі, на організм. В першу чергу, мова може йти про наступні причини:

розвиток захворювань дихальної системи — бронхіт, туберкульоз, плеврит і т.д .;
захворювання внутрішніх органів і систем організму, спровокованих курінням;
порушення нормальної роботи температурного центру в головному мозку;
спазм кровоносних судин, що супроводжується підвищенням тиску і температури;
алергічна реакція на надмірно велику кількість накопиченого нікотину в організмі.

У процесі куріння в організмі людини поступово накопичується нікотин (в першу чергу, мова йде про легкі, які безпосередньо стикаються з тютюновим димом). Надмірне накопичення цієї речовини може викликати алергічну реакцію (аналогічно організм реагує і на інші речовини, що входять до складу тютюнового диму).

Попадання шкідливих сполук з кров’ю в головний мозок, який є основним споживачем кисню, може викликати порушення роботи окремих його центрів (в тому числі температурного). Крім того, під час куріння, спазмируются кровоносні судини, що автоматично призводить до підвищення артеріального тиску, яке і провокує збільшення температури тіла на кілька градусів.

Якщо невелике підвищення температури тіла тримається протягом тривалого часу, викликаючи дискомфортні відчуття, то це може бути одним з ознак ряду захворювань органів дихання та інших внутрішніх систем (бронхіт, туберкульоз, плеврит, онкологічні захворювання).

Якщо температура від куріння підвищується часто і без видимих ​​на це причин, то це привід серйозно перейматися про своє здоров’я. У загальному випадку, потрібно звернути на такі моменти:

якомога швидше відмовитися від куріння;

використовувати лікарські засоби для зниження температури тіла при значному її підвищенні;

нормалізувати артеріальний тиск за допомогою спеціальних препаратів;

змінити свій режим дня, приділивши більше часу прогулянкам і відпочинку;

знизити кількість стресів і негативних емоцій;

Крім того, обов’язково потрібно звернутися до терапевта і пульмонолога для проведення обстеження органів дихання та загального стану організму. Це дозволить своєчасно виявити будь-які захворювання і почати їх лікування. Перед постановкою діагнозу не рекомендується, без призначення фахівців, приймати сильнодіючі жарознижуючі засоби і відкладати відвідування лікаря.