Від куріння розвинулася імпотенція

Від куріння розвинулася імпотенція

Розвиток нікотинової імпотенції у курців — природний процес і одна з численних негативний наслідків пристрасті до згубної звички. Причина лежить в комплексному впливі на організм шкідливих речовин, що містяться в тютюновому димі. Так, наприклад, у курців під впливом нікотину та інших шкідливих речовин порушується гормональний баланс і, відповідно, погіршується синтез статевих гормонів (тестостерон і т.д.).

Друга причина розвитку від куріння імпотенції пов’язана з порушеннями в головному мозку, де пригнічуються центри, відповідальні за статеве збудження, тобто за ерекцію і подальшу еякуляцію.

Третя причина в негативному впливі на всю кровоносну систему, це закінчується пошкодженням кровоносних судинах, погіршенням припливу крові до статевого органу, що вкрай негативно позначається на якості потенції. Додатковим фактором тут стає зниження вмісту кисню в крові, що негативно позначається на всіх обмінних процесах в організмі.

Перші ледь помітні ознаки імпотенції курці зі стажем часто пов’язують з іншими причинами (негативний емоційний стан, вікові зміни, якісь супутні захворювання, зниження потягу до постійного статевого партнера). Зазвичай проблема вирішується прийомом спеціальних лікарських препаратів, проте це лише відтягує процес вирішення проблеми і часто закінчується тим, що розвивається активна імпотенція.

При цьому розвиток нікотинової імпотенції пов’язане з фізіологічними причинами — від куріння на стінках кровоносних судин з’являються бляшки, що перешкоджають нормальному кровопостачанню статевого члена, знижується еластичність судин і зменшується концентрація статевих гормонів в крові. . Все це в комплексі призводить до порушення виникнення ерекції і знижує статевий потяг через що розвивається інтоксикації головного мозку. Паралельно спостерігається застій крові в передміхуровій залозі, що може привести до розвитку запалення та інших виключно чоловічих проблемами.

На тлі змін в організмі прийняте засіб від імпотенції тимчасово вирішує проблему, але також може викликати різні ускладнення, пов’язані із захворюваннями кровоносної системи.

Особливість нікотинової імпотенції в її оборотності при відсутності серйозних стійких порушень в роботі кровоносної системи. Найперше — відмовитися від куріння, що запобіжить подальше погіршення ситуації. Крім цього рекомендується звернути на такі моменти, що дозволяють прискорити процес відновлення організму:

відмовитися від вживання алкоголю;

підвищити рухову активність;

зайнятись спортом;

постаратися знизити кількість емоційних стресів;

відвести на сон, як мінімум, 8 годин на добу;

раціоналізувати процес харчування, включивши в нього вітаміни і харчові добавки.
Якщо проблема не зникне природним шляхом, то рекомендується звернення до сексопатолога і уролога, які призначать лікування від імпотенції. Крім цього бажано відвідати терапевта, пройти обстеження (ЕКГ, здати аналізи крові і т.д.), що дозволить своєчасно виявити і почати лікування інших захворювань, пов’язаних із згубною звичкою.