Аксесуари для сходів — чим варто обладнати?
Аксесуари для сходів — чим варто обладнати?

Рано чи пізно кожен з нас дотягнеться до сходів — будь то розвішування завіс або ремонт будинку. Чи можна що-небудь зробити, щоб його використання було більш комфортним і безпечним? Звичайно — досить використовувати аксесуари для сходів. Подивимося, з чого вибирати!

Сходи і сходи — що може бути корисно?

Робота по сходах на сходах не сама безпечна — якщо тільки у нас немає спеціальної приставки з регулюванням по висоті. Його використання зменшить різницю між різною висотою — таким чином, вся конструкція придбає стійкість. Для цієї ж мети ми можемо використовувати стабілізатор зі спеціальною підйомною опорою — завдяки цій подвійній конструкції ми отримуємо ще більшу безпеку під час роботи.

Увага!

Купуючи стабілізатор, обов’язково зверніть увагу на тип нашої сходи і подовжувача. Інший аксесуар підійде до класичного дизайну, а інший з вирізом внизу.

Більш безпечна робота на сходах — які аксесуари слід використовувати?

Плануючи роботи на фасаді будівлі, ми обов’язково думаємо про те, як приставити драбину до стіни, щоб вона була стійкою. Це складно, особливо коли ми хочемо мати можливість вільно маневрувати в важкодоступному місці, наприклад, на краю даху або в жолобі. Наша безпека підвищиться за рахунок використання дістанціонера — приклад такого аксесуара можна знайти тут. З його допомогою ми зможемо притулити драбину до стіни так, щоб вона не стосувалася жолоби або карниза.

Безпечне обслуговування на даху? Це можливо — все, що вам потрібно зробити, це дотягнутися до поперечини на даху. Аксесуар оснащений спеціальними гачками, призначеними для кріплення до коника — при цьому ви можете бути впевнені, що сходи не зрушиться з місця під час роботи. Також давайте подивимося, як вибрати безпечну сходи для роботи — в цій статті ми зібрали кілька практичних порад!

Інші аксесуари для сходів

Інші аксесуари також можуть вплинути на комфорт роботи зі сходами. Найбільш часто використовуються:

— сходинка до сходів — це забезпечить нам комфорт при тривалій роботі на висоті — ми просто отримаємо велику площу для стійкого положення ніг. Він також ідеально підходить для використання в якості полки, підвішеною на перекладині сходи — ми помістимо на неї інструменти, які нам знадобляться для роботи;
— контейнери і сумки для інструментів — при їх використанні у нас будуть всі інструменти під рукою — вам не доведеться спускатися по сходах, щоб ними користуватися;
— кінчики сходів — забивши їх в землю, ви уникнете провал сходи в болотистій, м’якій землі. До нього варто дотягнутися, особливо при установці сходів на галявині;
— майданчик до лестніце- дозволяє використовувати сходи як майданчик. Також її можна використовувати як додаткову полку для розміщення необхідних інструментів;
— настінний кронштейн — він дозволить вам зберігати сходи на стіні в гаражі або майстерні — щоб вона не заважала і вам не потрібно було бути обережним, щоб її не перевернути.