Що потрібно пам’ятати при використанні джакузі?

Що потрібно пам’ятати при використанні джакузі?

Категорія: Вири

Джакузі будинку — це розкіш, яка все частіше виявляється доступною для наших гаманців. Є багато переваг купання в гидромассажной ванні — тут варто згадати, наприклад, зняття стресу, поліпшення фізичного стану, а також кращий відпочинок. Щоб повною мірою скористатися цими перевагами, не можна забувати про регулярної дезинфекції. В іншому випадку, замість позитивного, ми можемо відчути негативні ефекти від використання джакузі.

Всупереч поширеній думці, для установки ванни такого типу нам не потрібна велика ванна кімната. Це правда, що він більше, ніж традиційний, але ми можемо успішно вставити його в ванні кімнати площею менше 8 м², а при сприятливих умовах навіть менше. Пам’ятайте, однак, що складання джакузі слід довірити кваліфікованому спеціалісту, який проведе правильний монтаж всієї установки, як водопроводу, так і електрики.

На що звертати увагу

При використанні всіх переваг гідромасажною ванни не можна використовувати мило або миючі засоби, які надмірно піниться і призводять до засмічення форсунок і зливу. Також не рекомендується класти в воду будь-які предмети, які можуть потрапити в труби і засмітити їх. В іншому випадку є ризик виходу з ладу всієї системи. Недотримання рекомендацій виробника може привести до неприйняття рекламації, а це тягне за собою великі витрати на ремонт.

прибирання

Як власники джакузі, ми повинні не забувати регулярно чистити його. Їх потрібно проводити не рідше одного разу на місяць або кожну п’яту ванну, якщо ми рідко використовуємо ванну. Однак, якщо ми використовуємо вищезгадані кошти у вигляді мила або спеціальних рідин для миття, ванну слід дезінфікувати після кожного використання.

Якщо ігнорувати цей досить важливе питання, великий ризик засмічення трубок і форсунок і, як наслідок, їх пошкодження. Крім того, труби — ідеальне місце для розвитку різних видів бактерій і грибків, які можуть негативно позначитися на нашому здоров’ї. Про те, що система забруднена, буде свідчити, серед іншого, неприємний запах при кожному використанні ванни. Також слід пам’ятати, що в трубах відкладається вапняний наліт.

Зовнішня частина поверхні очищається так само, як і звичайна ванна. Однак особливу увагу слід приділити очищенню форсунок і системи труб всередині.

дезінфекція

Спеціальні рідини захистять нас від зростання цвілі і грибка. Якщо у них немає можливості видаляти кам’яні відкладення, для цього необхідно придбати додатковий засіб. Не слід використовувати для чищення будь-які агресивні речовини, так як вони можуть пошкодити монтажні труби, і тоді ванна буде придатна тільки для заміни.

Щоб продезінфікувати ванну, налийте в неї воду так, щоб сопла були закриті. Потім налийте необхідну кількість дезінфікуючих засобів і включіть ванну приблизно на 15 хвилин. Потім зливаємо ванну і повторюємо всю процедуру, але в цьому випадку тільки з використанням чистої води. Це необхідно для промивання всієї установки.

Важливо пам’ятати, що в реченні виробників є ванни з функцією автоматичної дезінфекції. Функція зливу все більшої кількості моделей джакузі також корисна — все, що вам потрібно зробити, це натиснути відповідну кнопку на панелі управління.

Сушка форсунок після кожної ванни значно подовжує термін служби ванни і пригнічує ріст грибка. Тому перед покупкою варто перевірити, чи є у вибраній нами моделі такої функції.