Які плюси і мінуси використання каучукової деревини для меблів?

Які плюси і мінуси використання каучукової деревини для меблів?

Якби вся деревина була зроблена бездоганно, ви, ймовірно, не читали б це, і, як і інші листяні породи і штучно виготовлені листяні породи, каучукова деревина має свої недоліки при певних умовах. При цьому давайте розглянемо деякі переваги і недоліки використання каучукової деревини для меблів.

Каучукового дерева. плюси

Як ми вже говорили раніше, у використання каучукової деревини для дизайну меблів є багато переваг. Ми обговоримо ці плюси більш детально нижче, а ось короткий список кращих властивостей каучукової деревини.

довголіття
доступність
пластичність
можливість налаштування
доступність

Каучукова деревина також надзвичайно дешева в порівнянні з іншими листяними породами через те, що вона не є основним ресурсом в її життєвому циклі. Оскільки деревина каучукового дерева в основному використовується для вилучення латексної основи, яка знаходиться в його серцевині, деревина, яка потім залишається, вважається побічним продуктом цього процесу і може продаватися відносно дешево.

Ось чому меблі з каучукового дерева можна купити трохи дешевше, ніж меблі з звичайних твердих порід дерева.

можливість налаштування

Цей тип дерева також легко налаштовується, як і штучна деревина. Хоча ви повинні відзначити, що, на відміну від інженерної деревини, яку можна фарбувати і покривати тільки поверхневим шаром, каучукове дерево можна обробляти і покривати цілком. Також варто згадати, що деревина твердих порід вражаюче добре піддається фарбуванню і лакування в порівнянні з іншими видами деревини в цьому класі, що робить її хорошою деревиною як для багатьох професійних майстрів, так і для воїнів вихідного дня.