Параметри аераторів для грунту

Параметри аераторів для грунту

Аератори мають різні параметри, які слід враховувати перед їх покупкою. Остаточний вибір, звичайно ж, залежить від того, наскільки «вимогливою» буде поверхню газону, на якій буде використовуватися пристрій. Нижче ми представляємо найбільш важливі параметри аераторів, на які варто звернути увагу, перш ніж визначитися з конкретною моделлю.

Робоча ширина — це ширина смуги грунту, яка аерується після однократного проходження пристрою. Найбільша робоча ширина у топкових і електричних аераторів — від 35 до 50 см. Для порівняння: аератори на черевиках дозволяють провітрювати всього близько 20-30 см. Зелений пояс.
Робоча глибина — це довжина, на якій виступаючі елементи (зуби, трубки, шипи) проникають в землю. У випадку з електричними аераторами і аератори внутрішнього згоряння ця величина коливається від 2 до навіть 25 см. Бахіли дозволяють проколювати грунт тільки на глибину 3-5 см.
Електроенергія — це властивість може бути застосовано тільки до пристроїв з дизельним або електричним приводом. Потужність першого коливається в межах 2,5-6 л.с., а другого — 500-2000 Вт. Така велика невідповідність може викликати труднощі при ухваленні рішення про покупку, тому варто знати, що більш слабкі електричні аератори рекомендуються для аерації невеликих площ, а сильніші. одиниці — в дуже великій мірі.
Вага — найважчі аератори — це, звичайно, влаштування внутрішнього згоряння, які «несуть» двигун з собою. Їх вага може досягати 100 кг! Звичайно, це гранична величина, адже стандартні садові аератори горіння важать до 40 кг, а електричні — до 20 кг. Отже, це параметри, які дозволяють експлуатувати пристрій без особливих зусиль.

резюме

Аератор — одне з найнеобхідніших пристосувань для догляду за газоном. Завдяки йому може здійснюватися процес розм’якшення і аерації ґрунту, внаслідок чого трава чагарникова і краще розростається. У магазинах представлені різні види аераторів, які поділяються за використовуваному в них приводу. Чим більше потужність і чим сильніше привід аератора, тим більшу площу газону можна аерувати з його допомогою. Якщо ви хочете дізнатися більше про вибір відповідного для вас пристрою, прочитайте нашу статтю: Який аератор вибрати?