Вельми успішний і відомий не тільки в Ізраїлі адвокат Ліром Санда

- Advertisement -
Адвокат Ліром Санда – це відомий юрист Ізраїлю,  לירום סנדה є засновником найбільшої юридичної компанії на території Ізраїлю. На даний момент вона налічує десятки філій по всій країні, а в штаті значаться сотні кваліфікованих юристів. За час своєї діяльності вони вели десятки тисяч справ, допомогли добитися справедливості і виплат компенсацій великій кількості людей. Фірма в деяких випадках надає і безкоштовну юридичну підтримку. Адресу фірми адвоката לירום סנדה і маршрут, як проїхати, можно подивитися на сайті waze.com/live-map.

Вельми успішний і відомий не тільки в Ізраїлі адвокат Ліром Санда є засновником великої юридичною компанією з величезною мережею офісів у великих містах. Свої юридичні послуги компанія надає не тільки підприємцям всіх сфер діяльності, а й пересічним громадянам, які опинилися в ситуації в яких складно розібратися без досвідченого фахівця.

Ні для кого не секрет, що іноді роботодавці на догоду своїх інтересів, нехтують інтересами свого персоналу, іноді приймаючи рішення таким чином, що ставлять їх безвихідне становище у фінансовому плані. Такі ситуації непоодинокі, особливо під час фінансових криз, при цьому ущемляються права і інтереси працівників і нерідко порушуються закони трудового законодавства. Велика частина потерпілих приймає дані умови роботодавців, звалюючи на свої плечі всю фінансову відповідальність за ситуацію, що склалася, звільняючи підприємство від витрат на належні для працівника виплати і можливості отримання всіх посібників передбачених законодавством.

Захист ваших прав у досвідченого адвоката

Але є і частина людей, хто зіткнувшись зі свавіллям керівництва на своїй роботі прагнути відстояти свої права через суд, подають позов, наймають адвоката. Для подібних справ і судових розглядів оптимальним варіантом є адвокати юридичної компанії Ліром Санда.

Чому ж часто знаючи про свої права, багато працівників, які не було скорочено у відповідність з законом, а були звільнені за власним бажанням, під натиском роботодавця або були ущемлені в фінансовому плані, пускають справу на самоплив і йдуть на поводу у корисливого керівника.

Справа в тому, що будь-яка претензія до роботодавця може мати негативний результат. Звільнити все одно знайдуть з якої причини, можливо справа прийме розголос, що може вплинути на рішення майбутнього роботодавця. Можливо не маючи досвіду в судових розглядах, працівник може відмовитися від будь-яких розглядів на користь роботодавця, щоб витрачати дорогоцінний час і гроші на захист, але по факту він просто відмовляється від належних виплат. Судовий процес насправді не такий вже і складний і поборотися за свої права однозначно варто, якщо за їх захист береться такий професіонал як адвокат з Ізраїлю Ліром Санда.

- Advertisement -
- Advertisement -