Ворота для присадибної ділянки

Вже стало доброю традицією встановлювати на присадибних ділянках сталеві ворота. Вони мають високу міцність, мають посилений захист від суцільної корозії і здатні прослужити кілька десятків років. Але ворота зі сталі зустрічаються в продажу різними і власнику присадибної ділянки важливо відразу зупинитися на правильному варіанті.

 

До лінійці найпростіших і надійних відносяться ворота, в яких несучим елементом виступають куточки (їх часто називають ребрами жорсткості) і сталеве полотно, товщина якого в кращих версіях може доходити до 2 мм. Дані види воріт, які не мають в конструкції складної електричної автоматики, цінуються за можливість експлуатації протягом декількох десятків років, якщо не забувати періодично змащувати як замки, так і петлі. До елітних воріт відносяться ливарні або ковані ворота. Перші виготовляються з сірого чавуну, який можна сміливо називати нестаріючої класикою — він відмінно чинить опір корозії, міцний і здатний, завдяки освіті фірмової іржавої патини, виглядати стильно і дорого. Якщо потрібні ворота «під старовину», то ливарні ворота, цілком і повністю зроблені з сірого чавуну, виявляться кращим рішенням.

 

Ковані ворота виготовляються зі сталі. Їх міцність набагато вище ливарних, оскільки при куванні всередині металу утворюється більш міцна кристалічна структура. І можна викувати ворота практично будь-якої конфігурації. У ціновій лінійці вони вважаються найдорожчими. Але і служать довго. Якщо на вищевказані ворота встановити спеціалізовані електромеханічні пристрої у вигляді шарнірів і електродвигунів, то вони перетворюються в автоматичні — механізми, за рахунок використання потужної сили Архімеда, здатні за лічені секунди відкрити і далі закрити найважчі ворота.

 

Відкатні ворота, в яких використовується єдина потужна стулка, відносяться до сегменту автоматичних. Досить задіяти будь-який пульт — провідний або бездротової — як стулка по спеціальних напрямних (рейках) зможе швидко від’їхати в сторону, звільняючи в’їзд для легкового або вантажного автомобіля. Відкатні версії вважаються ідеальним варіантом, якщо потрібні ворота підвищеної висоти. Для воріт потрібна велика кількість стали, в результаті чого їх вартість може різко зростати. Знизити власні витрати можна, якщо замовити ворота з профнастилу. Даний вид будівельного матеріалу, який випускається як оцинкованим, так і пофарбованим, як і раніше коштує мінімум грошей і здатний прослужити без найменших корозійних проявів кілька десятків років.