Люстри. переваги люстр

Швидше за все, у кожного вдома є хоч одна люстра, а навіть не швидше за все, а таки у кожного. Як всім відомо, різновид цього джерела світла досить велика. Яка з люстр краще навряд чи зрозуміло всім. Якщо міркувати яка краще, то всі вони мають свої переваги і недоліки, але кожна гарна по-своєму. Дана стаття розповість про переваги і незначних недоліках різних люстр.

 

Почати варто, звичайно ж, з традиційних звичайних люстр, які можна спостерігати майже в кожній квартирі. Як правило, такі люстри відрізняються невеликою ціною на них, не сильно ефектним виглядом в порівнянні з бронзовими люстрами, люстрами з бронзи. Також дуже важливим плюсом таких люстр, є можливість установки в них спеціальних економних ламп, що дуже актуально при зростаючих на електроенергію цін, і знову ж таки головне економія коштів.

 

Одним недоліком і найголовнішим є те, що даний тип люстри неможливо встановити на натяжна стеля, оскільки вага світильника дуже погано збалансований. Вона просто не може рівно триматися на м’якій поверхні, як виняток може бути така люстра на ланцюгах, тоді все буде нормально, крім того, що на глянсовому натяжній стелі буде відображення лампочок. Якщо відображення лампочок видно виглядає це не дуже.

 

Далі за популярністю йдуть такі світильники як, люстри з пультом. Відразу ж краще перейти до плюсів, першим з них є само собою пульт, він дозволяє регулювати світло, не встаючи з ліжка, другим плюсом є їх зовнішній вигляд, вони дуже красиві. Також маючи таку люстру, можна буде комбінувати світло і встановлювати економні лампи, що дуже важливо. На натяжна стеля встановлюються без всяких проблем. Мінус в тому, що встановлювати можна лише малопотужні лампи, а також їх є дуже мало різновидів.

 

Ну і останнє, що варто розглянути — це галогенні люстри. Дуже добре виглядають, де завгодно, також плюсом є те, що на них стоять галогенні лампи, що виділяють досить потужний і приємний світло, в порівнянні з лампами розжарювання. Також галогенні лампи дуже економічні. Єдиним недоліком такої люстри є її ціна, вони, м’яко кажучи, не з дешевих люстр. Але варто її купити, і ваша кімната буде виглядати дуже естетично. І так головні плюси галогенною люстри це: Економічність, приємний і не шкідливий світло, гарний дизайн, велика різноманітність асортименту. Мінусами є всього лише ціна.