Топ-4 зволожуючих гелів

- Advertisement -

Легку текстуру особливо люблять володарі жирної та комбінованої шкіри.

Але в спекотні дні прохолодний гель, що тане, відмінно підійде і всім іншим. Ми вибрали чотири найкращі гелі, на думку редакції.

Особливості зволожуючих засобів

Сьогодні нам пропонується величезний вибір зволожуючих засобів, здатних наситити шкіру вологою, подарувати їй цей ефект сяйва, а заразом відновити епідерміс. Завдяки легкій, практично невагомій текстурі такими засобами найчастіше користуються у спеку року. Але ефективно розкрити потенціал будь-якого зволожуючого продукту, будь то гель, молочко, крем або сироватка, можливо, тільки якщо вибирати його відповідно до типу та потреб шкіри. І в цьому сенсі текстура та склад відіграють важливу роль.

Зволоження шкіри обличчя

Зволожуючі засоби зазвичай містять речовини, здатні утримувати вологу в шкірі та покращують її гідратацію.

Склад зволожуючих засобів

До складу зволожуючих гелів входять потужні зволожувачі та гідрофіксатори. У списку найпопулярніших зволожувачів шкіри вважаються:

  • гіалуронова кислота;
  • гліцерин;
  • сечовина;
  • кераміди.

А серед ліпідів, які відповідають за процес зволоження та розгладжування шкіри:

1 фосфоліпіди;

2 глікосфінголіпіди.

Саме зволожуючі засоби та концентрати (а точніше, речовини, що входять до їх формули) після очищення шкіри відповідають за її зволоження, беруть участь у формуванні та зміцненні захисного бар’єру, пом’якшують, а також сприяють відновленню епідермісу. Залежно від типу та складу, засоби відрізняються принципом дії та застосування, підходять для різних типів шкіри.

Необов’язково користуватися лише одним зволожуючим засобом. У вас їх може бути два – наприклад, для ранкового та вечірнього догляду.

Особливості гелю для зволоження шкіри

дівчина стоїть перед дзеркалом та наносить засіб для очей
Зволожуючі гелі мають дуже легку текстуру.

Гелеподібні засоби шкіри мають водну основу. Причому йдеться не тільки про флюїди та сироватки для обличчя. У категорію гелів для шкіри також входять засоби для вмивання і косметика для області навколо очей. Як правило, такі засоби віддають перевагу людям з жирною і схильною до проблем шкірою, а також власникам чутливої ​​шкіри.

- Advertisement -
- Advertisement -