Вечірня бьюті-рутина: 3 етапи догляду за особою

- Advertisement -

Розповімо про поетапний догляд за шкірою обличчя.

Як би ви не втомилися надвечір, видалити макіяж, вмитися і нанести нічний крем суворо обов’язково, перед тим як лягти спати. Якщо, звичайно, ви не налаштовані зістаритися раніше.

Необхідність вечірнього догляду за шкірою в домашніх умовах

Увечері дуже важливо підготувати шкіру до нічного оновлення. І очищення грає у цій підготовці найважливішу роль. © Getty Images

За день на нашій шкірі осідають пил та частинки бруду, його атакують дощ та сніг, вітер та сонце. Все це так чи інакше позначається на стані епідермісу. Але природа все передбачила і дає нам перепочинок відновлення сил. Поки ми спимо, під покровом ночі в організмі відбуваються активні реставраційні роботи, зокрема й у шкірі. Щоб всіляко цим процесам сприяти, перед сном необхідно дотримуватися трьох етапів догляду:

  • очищення;
  • тонізування;
  • зволоження чи харчування.

Очищати шкіру ввечері обов’язково у будь-якому віці.

У вечірньому очищенні шкіра потребує і молодості, і період зрілості. Цей факт потрібно прийняти як аксіому і не лінуватися ввечері знімати макіяж .

Після 20 років

У цьому легковажному віці здається, що якщо не змити макіяж після галасливої ​​вечірки, то нічого страшного не станеться. Одного разу, можливо. Але якщо регулярно забувати про вечірнє очищення, то дуже скоро ви зіткнетеся з такими неприємними явищами, як:

  • забиті пори;
  • втрата природного сяйва;
  • роздратування та чорні точки .

Після 30 років

Після 30 років вечірнє очищення стає звичним та усвідомленим ритуалом. У цей період виявляються перші ознаки вікових змін у вигляді сіточки зморшок навколо очей та рота (якщо ви курите). Догляд за шкірою вже не можна обмежувати лише очищенням від макіяжу. Нічний крем підтримає процеси відновлення, щоб на ранок обличчя виглядало свіжим і відпочившим.

Після 40 років

Догляд за шкірою після 40 років включає практично ті ж кроки, що й раніше, але як нічний крем рекомендується використовувати засіб з антивіковими компонентами. Обов’язковим етапом догляду стає нанесення сироватки.

Після 50 років

Вечірній догляд за обличчям після 50 років перетворюється на багатоступінчасту процедуру: ретельне очищення+тонік+сироватка+нічний крем або нічна маска. Зверніть увагу, що в цьому віці шкіра, як правило, стає суші і дуже до речі виявляються масла, що доглядають.

Догляд за шкірою обличчя увечері: послідовність дій

Вечірній догляд за шкірою в домашніх умовах включає три основні етапи.

Очищення

Зніміть макіяж. Не забувайте після цього обов’язково вмитися за допомогою гелю чи пінки, вибираючи засіб з урахуванням типу шкіри.

Новий формат очищення: масло наноситься на суху шкіру, а потім змивається водою, перетворюючись на легку емульсію. Тобто зняття макіяжу та умивання відбуваються одночасно. Ефірні олії у складі засобу заспокоюють шкіру, дарують ніжний аромат.

Тонізування

Після зняття макіяжу та вмивання необхідно нанести на обличчя тонік. Необов’язково протирати шкіру ватним диском. Можна налити трохи тоніка в долоні і промокнути обличчя руками, давши засобу самостійно вбратися.

- Advertisement -
- Advertisement -