Яка косметика потрібна під час пляжного відпочинку

- Advertisement -

При зборах у дорогу зайвий перфекціонізм ні до чого. Головне – покласти у пляжну косметичку необхідний мінімум.

Зміст

  • Чому для пляжного відпочинку потрібна особлива косметичка
  • Крем із SPF для обличчя
  • Надійний крем із SPF для тіла
  • Молочко або крем після засмаги

Чому для пляжного відпочинку потрібна особлива косметичка

Добре, якщо ви знаєте, яка косметика знадобиться для канікул на морському узбережжі. Напевно, у вас уже зібрано все необхідне:

Але якщо ви рідко залишаєте межі рідного міста, то ризикуєте привезти на відпочинок утричі більше тюбиків та баночок, ніж потрібно. Пропонуємо свою допомогу у складанні програми-мінімум, щоб виключити бьюті-перевагу.

Яка косметика потрібна під час пляжного відпочинку

Чим блідіша шкіра, тим вище має бути фактор захисту від сонця у вашого засобу. Про те, що обличчя треба захищати від ультрафіолету, знають усі. І хоча на морі ця рекомендація стає в рази актуальнішою, її часто ігнорують, прагнучи швидше засмагнути. Це не правильно. Грамотний підхід передбачає посилення захисту: наприклад, якщо у місті влітку ви користуєтеся засобом із SPF 20-30, то у відпустці у спекотних країнах показник має збільшитись до SPF 50+.

Особливо обережними слід бути людям з блідою від природи шкірою, адже чим вона світліша, тим слабша власний механізм захисту від сонця, а отже, зростає ризик отримати опік.

В ідеалі на упаковці сонцезахисного засобу має бути два маркування — SPF/PPD.

  • SPF (Sun Protection Factor) показує, що сонцезахисний фільтр блокує УФ-промені типу B, захищаючи шкіру від почервоніння та сонячного опіку.
  • PPD (Persistent Pigment Darkening) відбиває промені типу А, винні у фотостарінні.

Високий ступінь захисту від променів широкого спектру, текстура, що тане і невагома, роблять лосьйон незамінним на пляжі. Не містить парабенів.

Грамотно вибраний засіб захисту від сонця для тіла – гарантія не тільки безпечного перебування на пляжі, а й рівної гарної засмаги. Ми вже не раз писали (наприклад, тут), для чого потрібний крем з SPF. Але про всяк випадок нагадаємо про його основні функції.

Яка косметика потрібна під час пляжного відпочинку

“Правильне” засіб із високим фактором захисту захистить шкіру від сонячного опіку. Вибираючи крем із SPF, враховуйте кілька факторів:

1 свій фототип;

2 географічне розташування курорту;

3 пора року;

4 час доби (загоряти краще до 10:00 та після 16:00).

На початку відпочинку вибирайте косметику з високим ступенем захисту – SPF 50. Це допоможе шкірі адаптуватися до сонця без стресу. Через кілька днів, коли вона звикне до нових умов, можна переходити коштом з SPF 20-30, залежно від вашого фототипу.

Що вибрати – крем, молочко, спрей? Орієнтуйтесь на особисті уподобання.

Гарна засмага цілком реально продовжити, якщо не забувати зволожувати шкіру після сонячних ванн. Порядок дій такий: повернулися з моря, прийняли душ (з прісною водою), нанесли зволожуючий крем чи молочко. Шукайте на упаковці маркування “після засмаги” – такі засоби, крім зволоження шкіри, сприяють стійкості кольору.

 

попередня статтяЛегкий пілінг
наступна статтяАлергія на все, навіть на коханця
- Advertisement -
- Advertisement -