Масаж замість відпустки

- Advertisement -

Відпустка добігає кінця, а ви лише песимістично переконуєтеся, що відпочити від душі можна лише на тому світі?

Не варто переживати: добре провести час, що залишився, з користю для душі і тіла вам допоможе особливо популярний в даний час масаж – ку-ньє. Цей вид масажу Тибету прославила всім відома тарантинівська кінострічка “Вбити Білла”, проте його історія налічує вже не одне тисячоліття.

Вперше медицина Тибету згадується в трактаті, датованому ще 1900 роком до н.е. У його тексті було викладено основні поняття тибетського масажу. Пізніше його докладний опис зустрічалося й інших джерелах, якими тибетські лікарі користуються досі. Протягом багатьох століть дорогоцінні методи куньє дбайливо передавалися майстрами-лікарями від вчителя до учня, з покоління в покоління, поступово збагачуючись практичним досвідом.

Унікальність куньє полягає в тому, що всі його зусилля в першу чергу спрямовані на зцілення пацієнта на енергетичному рівні, що поступово призводить до лікування організму в цілому. Природа куньє така, що його з легкістю може застосовувати будь-яка людина, чоловік або жінка, хто хоч трохи зрозумів, яку користь це може принести. Масаж замість відпустки.Для цього необов’язково бути лікарем чи йогіном, необов’язково практикувати медитацію. Знаючи, що масаж куньє приносить конкретну користь, можна постійно застосовувати цей чудовий метод підтримки свого здоров’я.

Адже практика ку-ньє не тільки впорядковує та врівноважує життєві засади та діяльність елементів та усуває будь-які їх порушення, а й забезпечує чудове загальне самопочуття, забезпечуючи організм новою енергією для підтримки його в хорошому стані, і водночас дозволяє розвивати закладені в людину потенційні можливості . Тому, без сумніву, ку-ньє та його методи становлять інтерес. Особливо важливо застосовувати цей масаж людям, які страждають на захворювання внаслідок порушень життєвих почав, а також тим, хто, на їхню думку, страждає від різних шкідливих впливів. Слово КУ означає застосування кремів та мазей для масажу, НЬЄ – це власне масаж.
Масаж замість відпустки.
Тибетський масаж включає загальний масаж, що складається з погладжування, розтирання і розминання тіла; “натискання пальцями”, як у японському шиацу, що характеризується впливом на певні точки тіла або на точки в області яких відчувається біль, є набрякання та блокування в нервовій та м’язовій тканині; «постукування» та «прикладання компресів», наприклад гарячого або холодного каміння. Ці методи використовують у разі потреби, щоб забезпечити бездоганний стан здоров’я.

Існують два види ку-ньє: перший у лікувальних цілях, щоб розслабити та запобігти порушенням різного характеру, другий для відносно здорових людей з метою профілактики, розслаблення та зміцнення загального самопочуття. Для відносно здорових пацієнтів, без будь-яких фізіологічних відхилень масаж куньє застосовують для розслаблення тіла та енергії. Також можна використовувати масаж для профілактики захворювань: при цьому враховується вік, стать та тип пацієнта і в залежності від бажаного результату використовуються різні олії та опрацьовуються різні частини тіла.
Масаж замість відпустки.
“Крок за кроком”
У ку-ні задіяні всі частини і частинки тіла – від пальців ніг до верхівки голови і складається він з декількох етапів.

Етап Ку.
Вам втирають у шкіру спеціально підібране для неї масло або трав’яні настої, відновлюють рухливість ваших суглобів, зігрівають їх або охолоджують.
Маслом розтирається вся поверхня тіла, що створює глибоке відчуття цілісності та завершеності. Такий ефект досягається за допомогою особливих прийомів розтирання шкіри, а також за рахунок дії самої олії, яка містить безліч поживних речовин і вітамінів, має яскраво виражену заспокійливу дію, благотворно впливає на нервову, серцево-судинну, травну та гормональну систему, а також омолоджує і підтягує шкіру.
Масаж замість відпустки.
Етап Ньє.
На цьому етапі відбувається оздоровлення організму як на фізичному, так і на духовному рівні. Здійснюється робота з м’язами, активними точками та енергетичними меридіанами, причому здійснюється вона за допомогою дерев’яних паличок, трав’яних сигар, пірамідок, шліфованого каміння, річкової гальки та черепашок. Тибетці вірять, що за допомогою таких засобів можна очистити свідомість від земних думок. Палички катають по спині, камінням можуть гладити, а черепашками пощипувати. Головне – торкнутися всіх м’язів тіла, навіть ті, які мало задіяні у звичайному ритмі життя.

Етап Чі.
Настає час збирати каміння. Це етап очищення. Видаляються надлишки олії, а потім пацієнт приймає душ.

Куньє в деталях.
Отже, ви зважилися? Тоді знайте: в ідеальному варіанті куньє виглядає так…

Масаж замість відпустки.
У кімнаті, де вам роблять масаж, обов’язково мають бути живі рослини – вони поглинають негативну енергію. Також застосовується аромотерапія, звучить спокійна музика, що імітує звуки дощу, спів птахів або шум вітру. Перед першим сеансом відбувається бесіда з пацієнтом і так зване його “вивчення”, яке триває від 30 хвилин до 1 години. Масажист буде перевіряти ваш пульс, колір шкіри, язика, рогівки очей, оцінювати рухливість суглобів і хребта, тонус різних груп м’язів, обов’язково розпитає про спосіб життя, роботу і відпочинок, звички, режим харчування. На підставі цього він становитиме вам індивідуальну програму. Переважно, щоб куньє вам робив фахівець, який пройшов навчання у майстра медицини Тибету. Інакше ви ризикуєте зіткнутися з малодосвідченим самоуком і легковажно виснажити не тільки запаси гаманця, а й усього організму. У середньому повний курс ку-ньє налічує 10 сеансів – по 2-3 на тиждень. Тривалість кожного сеансу варіюється від 1,5 до 2 годин. У такому ритмі фахівець не може проводити понад 2-3 сеанси на день.
Масаж замість відпустки.
Застосовується при:
– хронічній втомі, депресії – стресах, безсонні
– низькому імунітеті
– проблемах у хребті та суглобах
– необхідності розробки м’язів та сухожиль – відновленні після травм
– неправильному обміні речовин та функціонуванні травної системи
– поліпшенні та омолодженні шкіри тіла
– позбавленні від ефекту кірки при целюліті

- Advertisement -
- Advertisement -