Стратегії, хитрощі та вправи, щоб стати ще кращим

- Advertisement -

Краса – страшна сила, яка вражає супротивника у саме серце.

Якщо це ваша мета, і ви готові працювати над собою і самовдосконалюватися, то комплекс вправ вам стане дуже доречним. Попрацюємо над своїми ногами, сідницями, грудьми та животом.

Ноги

СТРАТЕГІЯ: Уникай гарячих ванн. Температура води не повинна перевищувати 37 градусів, інакше з часом це призведе до в’ялості та втрати пружності шкіри. Допомогти втомленим ногам можна за допомогою легкого масажу з використанням тонізуючого лосьйону або гелю для ніг. Не забувай наносити на ноги та зволожуючі засоби.

ВПРАВИ: Ікроножні м’язи та зона під колінами часто ігноруються при тренуваннях. Адже саме вони «відповідають» за стрункість ніг. Ляж на спину, ноги зігни в колінах, ступні постав на підлогу, руки витягни вздовж тіла. Підніми ліву ногу – так, щоб гомілка виявилася паралельно підлозі. Тримаючи її на вазі, піднімай таз, використовуючи силу правої ноги. В результаті має вийти пряма похила лінія від коліна опорної ноги до плеча. Повторіть вправу по 15 разів для кожної ноги.

Найшвидший спосіб візуально подовжити ноги – це високі підбори. Вони надають литок стрункість і чіткішу форму, а ти почуваєшся більш сексуальною.

Сідниці

СТРАТЕГІЯ: Перша умова гарних сідниць – гладка шкіра. Щоранку перед душем витратити дві хвилини на те, щоб розтерти тіло жорсткою щіткою. Якщо час дозволяє, зроби пілінг, а після душу нанеси крем, що володіє дією, що підтягує і відновлює.

Зробити попу пружною можна за допомогою широко відомої, але досить важкої вправи «пістолетик». Сядь навпочіпки, спираючись на обидві ступні (не на шкарпетки!). Потім відірви одну ногу від підлоги та тримай її у витягнутому положенні. Напружуючи м’язи сідниць, передні м’язи стегна і гомілки, повільно піднімися на одній нозі. Потім повільно повернися у вихідну позицію. Повторюй цю вправу по 10 разів для кожної ноги.

ПРИМІТКИ: Ти можеш надати попі потрібну форму за допомогою спеціальної підтягуючої білизни.

Груди

СТРАТЕГІЯ: Будемо реалістами: крім пластичної хірургії, немає інших способів кардинально змінити об’єм та форму бюста. Але холодний душ надає шкірі тонусу, а спеціальні засоби, нанесені після, зміцнюють і підтягують груди. Нам подобаються гель Gel Buste від Clarins та крем Body Creator від Shiseido.

ВПРАВИ: Щоб підняти груди, треба зміцнити і підтягнути грудні м’язи. Регулярно віджимайся у положенні стоячи на колінах. Вага тіла при цьому має припадати на руки. Якщо важко, спробуй віджиматися стоячи від стіни. Для початку виконуй хоча б по 10 віджимань, потім поступово збільш їх кількість до 30. Якщо виходить, можеш перейти до справжніх віджимань – з упором на шкарпетки.

ПРИМІТКИ: Правильно підібраний бюстгальтер може відіграти вирішальну роль. Він не тільки підніме груди і візуально підкоригує її форму, а й запобігатиме обвисанню, допоможе уникнути розтяжок.

Руки

СТРАТЕГІЯ: Зазвичай ми приділяємо увагу тим частинам рук, які бачимо… І зовсім забуваємо про задню поверхню. Циркуляція крові в цій зоні слабка, і щоб посилити її, потрібно робити масаж задньої та внутрішньої поверхні плечей за допомогою підтягуючого засобу, такого як, наприклад, крем Re-Nutriv Intensive Lifting Body Creme від Estґee Lauder.

ВПРАВИ: У положенні стоячи візьми по гантелі в кожну руку, долоні дивляться вперед. Підніміть руки через сторони до рівня плечей, згинаючи лікті. Потім випрями їх над головою. Виконай цю вправу якомога повільніше, контролюючи кожен рух, і постарайся повторити її 15-20 разів.

УЛИВКИ: Коли ти одягаєш відкритий топ, скористайся нашим секретом. Нанеси легку лінію за допомогою блідо-золотистого коректора або розсипчастої пудри спереду від ключиці до ліктьового згину. Це відверне увагу від задньої (поки що недостатньо підтягнутої) поверхні плеча.

СТРАТЕГІЯ

: Спеціальний масаж допоможе зменшити здуття живота і зробить його більш плоским. Масуй навколо пупка за годинниковою стрілкою (сильно натискати не треба). Цей прийом працює ще краще, якщо робити масаж із кремом, що підтягує.

ВПРАВИ: Швидкого результату можна досягти, якщо регулярно качати прес. Ляж на спину, ноги випрями і розслаб, руки прибери за голову. Злегка прогнись, щоб поперек утворив над підлогою помітну арку. Підіймай корпус від підлоги – на 45 градусів, потім повільно опускай. Найголовніше – не напружувати шию, тому не притискай підборіддя до грудей і стеж за диханням. Почни з 20 повторів і поступово збільшуй кількість піднятий корпусу до 30-40.

- Advertisement -
- Advertisement -