Художній розпис у дизайні квартири

Художній розпис останнім часом стає досить популярним елементом оформлення інтер’єру приміщень. Як правило, вона використовується найвишуканішими власниками, які вважають за краще в дизайні оригінальні і вправні ідеї на противагу стандартним рішенням. Разом з тим, історія даного методу бере свій початок в далекому минулому, коли ще в кам’яних печерах стародавні люди наносили візерунки на стіни.

 

Зараз ситуація значно змінилася, а візерунки на стінах стали різновидом мистецтва. Однак, існують варіанти як для звичайних власників приміщень, наприклад, у вигляді стандартних шпалер, так і досить складні речі, які виконуються в авторському стилі окремими виконавцями. Подібні візерунки коштують значно дорожче, однак можуть стати по-справжньому першокласним прикрасою для будинку.

 

Завдяки настінного розпису можна надати унікальний і неповторний характер практично будь-якого приміщення. При цьому, є можливості для того, щоб передати особистих характер власника приміщення, відобразити його смаки і переваги. Крім того, важливою функцією настінного розпису є те, що з її допомогою можна приховати деякі дефекти окремих елементів приміщення, до яких наприклад відносяться нерівності стін, час від часу зустрічаються в окремих квартирах.

 

За допомогою настінного розпису можна створити як загальну атмосферу для всього приміщення, так і виділити окремі кімнати, надавши їм унікальних характер. При цьому, існують найрізноманітніші прийоми настінного розпису. Одним з найбільш популярних є фреска, видів якої зараз налічується вже близько декількох десятків. Фрески є дійсно відмінним інструментом для настінного розпису і дозволяють створити дивовижні інтер’єри.

 

Великою перевагою настінного розпису є те, що з її допомогою можна створити величезну кількість різноманітних малюнків. Такої можливості немає при використанні стандартних методів, наприклад, шпалер. За допомогою настінного розпису стає можливим реалізувати будь-які дизайн проекти.