Французька декоративна штукатурка

Чи багато Ви знаєте матеріалів, які створюють реалістичну імітацію об’єктів живої і неживої природи? Фахівці заповзялися створити таке покриття, яке б легко і достовірно імітувало живу і неживу природу. У компанії Французская декоративна штукатурка є маленький секрет — справжня науково-дослідна лабораторія. Цей сучасний комплекс розташувався в місті Крей (Франція), і там команда вчених проводить різні експерименти і постійно покращує кращу французьку декоративну штукатурку.

 

Хочете, щоб на Ваших стінах з’явилися реалістичні водоспади або виросли свіжі луки? Будь ласка — досить обробити поверхню покриттям Віллаж. Сумуєте за листочків свіжої трави взимку або відблисках сонця на корі дерев? Французька декоративна штукатурка подарує Вам цю казку. Всі природні ефекти даного матеріалу відрізняються великою вірогідністю. Обробляючи інтер’єр такий штукатуркою, Ви помітно додаєте йому індивідуальності і наповнюєте свій будинок неповторною атмосферою.

 

Чому декоративні покриття настільки популярні? Рецепт успіху досить простий. Керівництво компанії зробили ставку на нестаріючий тренд — природність. Вони захопили дизайнерів і споживачів і залишалося тільки зробити продукцію, орієнтовану на всіх. Вона повинна була стати універсальною.

 

Ми часто читаємо опису тих чи інших оздоблювальних робот і захоплюємося певними ефектами декоративних покриттів. Але все це роблять фахівці, які використовують у своїй практиці спеціальне обладнання. Але як бути тим, хто загорівся оригінальною ідеєю для оформлення свого будинку, якщо у них немає необхідних навичок? Тому DuCourt приймає рішення створити універсальну французьку декоративну штукатурку, яка б задовольнила всіх.

 

Французька штукатурка з’явилося універсальне декоративне покриття стін, яке не вимагає особливих навичок для нанесення і спеціального устаткування. Його активно застосовують професійні дизайнери, архітектори і звичайні люди. Матеріал наносять вручну на будь-які види поверхонь. І тут необхідно зробити невелике уточнення — крім трехкомпонентного покриття Бонанфан.

 

Французька штукатурка Віллаж Про покриття Віллаж (Villagio) ми вже згадували на самому початку статті. Матеріал застосовується для внутрішньої обробки, чудово доповнює будь-які інтер’єри, створюючи ефект водоспадів і лугів. Кварцовий пісок в поєднанні з воском надає покриттю багатобарвність, незалежно від того використовується один барвник або кілька за один поход.На цьому фото прекрасно видно, як штукатурка створює ілюзію пшеничного луки. Завдяки унікальному рельєфу Віллаж коли втрачають своєї виразності в приміщеннях значного розміру.