Веранда своїми руками

Веранда — це таке місце, де із задоволенням збирається вся родина. До того ж — це споруда здатна значно прикрасити будинок. Найчастіше ця споруда використовується в якості літньої кухні. Саме тому немає необхідності в додатковому утепленні. Розташовується вона зазвичай близько фасадної або торцевої стіни. За розміром така прибудова зазвичай 4 на 6 метрів.

 

Будівництво починається з фундаменту. Робиться він з цегли. Причому стать кожним стовпом повинен бути такий фундамент. Висота фундаменту повинна бути такою. Щоб настил був приблизно на 25 сантиметрів нижче за підлогу будинку. Далі робиться каркас.

 

Для каркаса використовуються бруси, які мають перетин 100 × 100 або 120 × 80. Можуть бути колоди з діаметром від 100 до 120 міліметрів. На бетонну основу потрібно укласти нижню обв’язку. Процес укладання похід на укладання стін в дерев’яному будинку. Але це не обов’язково. Можна за допомогою балок, брусів, строп змайструвати більш простий варіант стіни.

 

Наступний етап — це вікна, стіни. При монтажі стін розміри вікон важливо ретельно виміряти. Монтаж вікон починається з установки підвіконної дошки. Її необхідно зафіксувати на висоті близько 60см від підлоги і закріпити на стійках каркаса. Сам каркас обшивається тільки з зовнішньої сторони. Всі щілини закладаються клоччям або монтажною піною.

 

Наступний етап — дах і підлогу. Найкраще робити дах односкатной. Для веранди використовується так само матеріал, як і для покрівлі будинку. Та й зовні це красиво виглядає. Але можна використовувати і інше доступне покриття. Перед настилом покрівлі слід зробити обрешітку. Пол робиться звичайний, дерев’яний.

 

Місце установки вхідних дверей визначається виключно з особистих міркувань і з максимальною зручністю. Але встановлювати дверний проріз можна з будь-якого боку.