Як відреставрувати радянські меблі

Нерідко нам доводиться користуватися старими предметами інтер’єру, хоча при можливості ми б давно змінили їх на більш нові. Варіанти предметів побуту радянських часів можуть перебувати в нашій квартирі з багатьох різних причин. Бути може, це улюблений бабусин сервант, який просто рука не піднімається викинути, а, може, поки просто немає можливості купити сервант новіше.

 

Так чи інакше, у багатьох з нас є передпокій меблі або меблі для ванної кімнати, та й не тільки, які хочеться облагородити. І найголовніше — це, що це дійсно можливо. Отже, старий потертий шафа ви можете просто-напросто пофарбувати. Це зовсім не складно. Часом досить просто купити балончик з відповідною фарбою. Якщо вам дозволить фантазія, то в своїй роботі над старими предметами побуту ви можете піти дуже і дуже далеко. Наприклад, весь шафа забарвити в білий, а його внутрішні полки зробити яскраво-салатовим.

 

Не менш характерно допоможе повернути молодість вашої обстановці також і така техніка, як декупаж. На відміну від звичайної фарбування декупаж дозволить зробити стару шафу дійсно унікальним. Ви можете оформити його в кольорах або будь-яких інших малюнках. Сама технологія гранично проста і доступна кожному.

 

Єдине, про що ви повинні пам’ятати при роботі з шафами і тумбами, — це те, що необхідно дотримуватися техніки безпеки, оберігаючи себе і своїх рідних. Так, наприклад, фарбувати шафа найкраще на вулиці, щоб у вашій квартирі не залишався потім запах фарби. Якщо ви покрили його лаком, то обов’язково після цього відкрийте всі вікна і на деякий час покиньте приміщення. Нехай отруйні випаровування вивітряться, а для вас і ваших домашніх це буде відмінним приводом десь прогулятися і провести час разом.

 

Таким чином, привести в порядок можна практично будь-який предмет. Нехай навіть це буде передпокій меблі або меблі для ванної кімнати. Звичайно ж, облагороджувати необхідно тільки ті атрибути, які самі по собі знаходяться в хорошому стані. Якщо річ розвалюється на частини і після кожної лагодження витримує від сили кілька місяців до наступної поломки, то реставрувати її все-таки сенсу немає. І це вже той випадок, коли не варто сильно триматися за улюблений бабусин комод, як би доріг він вам не був.

 

Насправді ж, варіантів для облагородження старих предметів інтер’єру може бути чимало. І ви напевно натрапите на пару вартісних ідей, якщо займетеся рішенням цього питання. Різні тематичні сайти і навіть глянцеві журнали, поза всякими сумнівами, підкинуть вам пару вартісних ідей.