Питання, які часто задають про лазерну епіляцію

- Advertisement -

На сьогоднішній день діодна лазерна епіляція по праву вважається найефективнішим методом видалення небажаних волосся на обличчі та тілі. Ми зібрали найпопулярніші питання про епіляцію діодним лазером.

На якому обладнанні проводиться лазерна епіляція?

Фахівці центру косметології LASERGOOD проводять процедуру лазерної епіляції на діодному лазері. Детальніше на сайті: https://lasergood.com.ua/ru/lazerna-epilyaciya.

Як відбувається процедура лазерної епіляції?

На першому сеансі косметолог розповість про саму процедуру, про те, як лазер впливає на волосся та яких результатів слід очікувати. Потім проводиться власне епіляція, яка займає 10-30 хвилин, залежно від обраної зони. Після процедури лікар-косметолог обробить проепільовані ділянки шкіри заспокійливим засобом.

Як підготуватись до процедури лазерної епіляції? Чи потрібно відрощувати волосся?

Процедура лазерної епіляції на діодному лазері вимагає досить легкої підготовки. Необхідно лише поголити волосся напередодні процедури, тому що проводиться епіляція по гладкій шкірі. Це є однією з переваг методу, так як повністю відсутній неприємний запах паленого волосся. Між сеансами підростаюче волосся необхідно голити станком або підстригати. Також рекомендується не засмагати протягом 14 днів до та після процедури.

Наскільки болючою є лазерна епіляція і чи потрібне знеболювання?

Процедура, звісно, чутлива, але водночас досить комфортна. Діодний лазер поєднує в собі такі переваги, як:

  • вбудована система охолодження;
  • гель, що охолоджує шкіру, одночасно є провідником для енергії лазера і підвищує ефективність процедури;
  • можливість тонкого настроювання параметрів апарату індивідуально для кожного клієнта, залежно від структури волосся та особливостей шкіри.
  • при підвищеній чутливості шкіри може бути використаний знеболюючий крем.

Ми успішно видаляємо небажане волосся з таких ніжних зон як, наприклад, верхня губа у жінок, лінія щетини у чоловіків, область пахв, зона бікіні та глибокого тотального бікіні.

Коли видно результат від лазерної епіляції?

Результат від проведення лазерної епіляції помітний після першої процедури. Протягом 10-12 днів спостерігається «хибне зростання» волосся: волоски, фолікули яких зруйнувалися, виштовхуються шкірою, ніби ростуть. Через 10-12 днів ці волоски повністю піднімуться на поверхню шкіри і випадуть. Ви помітите, що волосся на обробленій ділянці стало рідким. Тонне волосся зникає швидше, жорстке і темне стає більш м’яким і світлим.

Скільки процедур знадобиться для повного видалення волосся?

Необхідна кількість процедур визначається індивідуально та залежить від особливостей росту та структури волосся, від товщини волосся, від віку клієнта, його гормонального фону та загального стану здоров’я. З досвіду можна сказати, що необхідний курс із 7-10 процедур, після 4 процедур вже можна робити прогнози щодо загальної тривалості курсу. Перші сеанси лазерної епіляції проводяться раз на місяць, надалі, у міру уповільнення росту волосся, один раз на 6-7 тижнів.

Як довго тримається результат лазерної епіляції? Чи можна позбутися волосся назавжди?

В організмі людини закладена потужна здатність до регенерації, і слово “назавжди” до будь-якого виду епіляції не застосовується. Після проведення повного курсу лазерної епіляції результат зберігається довгий час – шкіра буде гладкою протягом 5-7 років, можливо, довше. Потім волосся може з’явитися, воно буде набагато світлішим і тоншим, і в значно меншій кількості – приблизно 40% від початкового обсягу. Це залежить від стану здоров’я людини, індивідуальних особливостей росту волосся та великою мірою від зміни гормонального фону.

Чи можлива епіляція бікіні за допомогою цієї методики?

Епіляція інтимних зон у наш час на піку популярності, і саме лазерна епіляція є найболючішим і найшвидшим методом видалення небажаного волосся із зони бікіні. Навіть тотальна епіляція бікіні (повне видалення волосся в зоні бікіні, промежини і між сідницями) буде вам комфортна, а результати видно вже після першого сеансу.

Лазер не залишає роздратування і опіків на ніжній шкірі інтимних зон і вирішить проблему волосся, яке вросло. Процедура епіляції бікіні займає менше півгодини, і після проходження курсу процедур стає можливим звільнення від небажаного волосся надовго.

Моя шкіра дуже смаглява, а волосся темне. Чи підходить мені епіляція на діодному лазері? Чи буде для мене процедура епіляції болючішою?

Метод епіляції діодним лазером однаково ефективний на темному, світлому, рудому волоссі, на світлій, смаглявій і засмаглій шкірі. Чутливість процедури залежить від індивідуальних особливостей.

Моя проблема – вросле волосся в зоні бікіні. Спробувала різні способи епіляції, результат один. Чи допоможе мені лазер?

Дійсно, волосся в цій ніжній інтимній зоні часто вростає, це незручно і боляче. Лазерна епіляція, можливо, один із найбільш підходящих методів епіляції для вирішення такої проблеми, і не лише в зоні бікіні. Вже після першого сеансу лазерної епіляції волосся стає тоншим, м’якшим і менш схильне до вростання, після курсу процедур проблема врослого волосся буде вирішена.

Чи підходить цей вид епіляції чоловікам? Які ділянки тіла можна епілювати чоловікам?

Звісно, підходить! Чоловіча епіляція останніми роками дуже популярна. Чоловіки часто стикаються з проблемою посиленого росту волосся на спині, плечах, в міжягідній ділянці, ця проблема успішно вирішується методом лазерної епіляції. Також метод підходить для корекції волосся на обличчі.

Я збираюся на море, хочу видалити волосся в зоні бікіні та під пахвами. За скільки днів до відпустки потрібно зробити епіляцію? Чи можна після неї засмагати?

Лазерна епіляція на діодному лазері – щадна процедура для шкіри, тому проводиться у будь-який сезон, навіть улітку. Ми рекомендуємо берегти шкіру від сонця протягом 14 днів після епіляції, після чого можете повноцінно приймати сонячні ванни. І, будь ласка, пам’ятайте про необхідність сонцезахисних засобів – косметологи рекомендують користуватися ними незалежно від того, чи робили в епіляцію!

Якщо видаляти волосся на животі, чи це безпечно для внутрішніх органів?

Лазерний промінь впливає тільки на волосся, і проникає в шкіру на глибину 2-4 мм, тому будь-який вплив на внутрішні органи повністю виключено.

Які протипоказання до лазерної епіляції?

Абсолютними протипоказаннями є захворювання шкіри, інфекційні хвороби, цукровий діабет, злоякісні новоутворення шкіри, гостра форма герпесу.

Відносні протипоказання це вагітність, період годування груддю, порушення згортання крові, прийом гормональних препаратів. У таких випадках допустимість застосування лазерної епіляції обговорюється з лікарем на індивідуальній консультації.

В інших випадках лазерна епіляція проводиться швидко та без додаткових рекомендацій.

- Advertisement -
- Advertisement -