Ваші 12 “ні” целюліту

- Advertisement -

Ви ніколи не позбавитеся целюліту при недостатньому фізичному навантаженні.

Тому якщо ви хочете досягти успіху в боротьбі з целюлітом, вам потрібно звикнути регулярно займатися спортом і спеціальною гімнастикою.

Вправи, включені до комплексу спеціальної гімнастики, сприяють виведенню жиру з організму, отже, запобігають деформацію сполучної тканини. До вашої уваги 12 вправ з цього комплексу.

1. Ляжте на спину, ноги зігніть у колінах, руки зчепить на потилиці. Повільно піднімайте верхню частину корпусу, напружуючи м’язи живота і сідниці. Розслабте плечі та потилицю. Порахуйте, не поспішаючи, до 10 і опустіться. Повторіть підйом 20 разів.

2. Ляжте набік і витягніть нижню руку, покладіть голову. Для стійкості корпусу обіпріться іншою рукою об підлогу. Ноги зігніть у колінах. Підніміть повільно верхню ногу на 20 см від підлоги та опустіть. Повторіть 20 разів. Перевернуться на інший бік і повторіть підйоми іншою ногою.

3. Ляжте набік, покладіть голову на витягнуту руку. Вільною рукою обіпріться про підлогу. Ноги зігніть у колінах, верхню повільно підніміть на 40-45 см і опустіть. Повторіть вправу 40 разів, після чого переверніть іншу сторону і зробіть підйоми іншою ногою.

4. Ляжте на спину, зчепить руки на потилиці, ноги зігніть у колінах. Ліву гомілка покладіть на праве коліно або трохи підніміть над коліном, напружте живіт і сідниці, повільно підніміться. Корпус при цьому трохи поверніть до лівого коліна. Порахуйте до десяти, після чого повільно опустіть корпус та ногу. Виконайте вправу 2-5 разів. Після цього поміняйте ногу і піднімайте корпус, трохи повернувши його до правого коліна.

5. Сядьте на підлогу, руки опустіть. Повернувши тіло на праве стегно (права нога витягнута вперед), одночасно зігніть ліву ногу і переведіть її через праву так, щоб її коліно торкнулося підлоги. Тепер витягніть ліву ногу і робіть той самий рух правою ногою. Під час вправи плечі не згинайте руки не відривайте від підлоги. Виконуйте вправу по 10-12 разів на кожну сторону.

6. Ляжте на підлогу на спину, руки розведіть убік. Ноги зімкніть і зігніть у колінах. Виконуйте нахили ногами то вправо, то вліво, намагаючись дістати коліном, яке знизу до підлоги. Плечі та руки притискайте до підлоги. Зробіть вправу по 10 разів на кожну сторону.

7. Встаньте на коліна, з’єднавши їх, руки витягніть перед собою. Спустіться на праве стегно, відвівши руки вліво. Поверніться у вихідне положення. Тепер сідайте на ліве стегно, виконуючи рух руками у протилежний бік. Повторіть вправу 10-15 разів.

8. Ляжте на лівий бік, упріться ліктем лівої руки в підлогу, а зімкнуті ноги витягніть, направляючи їх трохи вліво. Підніміть і опустіть ноги 10 разів, потім переверніть на інший бік і виконуйте такий самий рух.

9. Ляжте на спину, руки витягніть уздовж тулуба. Коліна зігнуті. Підніміться на ліктях і переведіть ліву ногу через праву, не напружуючи рук і не змінюючи їх положення. Поверніться у вихідне положення. Виконуйте вправу 8-12 разів кожною ногою.

10. Ляжте на спину, ноги зігніть у колінах, руки підкладіть під потилицю. Одночасно піднявши ноги і плечовий пояс, зробіть поворот праворуч, намагаючись торкнутися ліктем лівої руки коліна правої ноги, розгортаючи плечовий пояс. Тепер – повторіть вправу в інший бік.

11. Виконується сидячи з упором на лікті. Зігнувши ноги в колінах, торкніться колінами чола, поверніться у вихідне положення. Зробіть вправу 10-15 разів.

12. Сядьте. Долоні упріть в підлогу, одну ногу витягніть перед собою, іншу зігніть в коліні і відставте вбік. Спираючись на ступню зігнутої ноги, підніміть іншу ногу вгору та опустіть. Виконуйте вправу 8-10 разів кожною ногою.

Їзда на велосипеді – відмінний засіб для того, щоб позбутися целюліту і зробити своє тіло ідеальним. Часу на ці заняття потрібно небагато, як і в інших випадках. Дуже важлива регулярність у тренуваннях.

Після місяця тренувань вибирайте максимальний темп їзди. – Спочатку, хвилини дві-три, їзда повинна бути повільною, потім з кожним оборотом педалей ви підсилюєте темп і через п’ять хвилин набираєте максимальну швидкість. Все тіло напружене, ноги працюють як мотор. У такому посиленому ритмі треба їхати хвилини три-чотири. Протягом однієї хвилини зменште швидкість, дві хвилини відпочивайте, потім повторіть все знову.

- Advertisement -
- Advertisement -