Цілющі властивості срібла

- Advertisement -

Цілющі властивості срібла відомі понад дві тисячі років.

Люди використовували цей метал у багатьох областях, починаючи з дезінфекції води та закінчуючи лікуванням серйозних захворювань. Наприклад, у давньоіндійських текстах срібло згадується як незмінна складова еліксирів молодості та здоров’я. А Парацельс застосовував його “проти водянки та недуг, що походять від вологості”.

Історик стародавнього світу Геродот наводить відомості про те, що у V столітті до нашої ери перський цар Кір під час походів користувався питною водою, що зберігається у срібних “священних судинах”. У релігійних індуських книгах зустрічаються згадки про знезараження води шляхом короткочасного занурення в неї розпеченого срібла, або внаслідок тривалого контакту з цим металом у звичайних умовах.

У деяких країнах існував звичай під час освячення колодязів кидати у воду срібні монети, тим самим покращуючи якість води, а також зберігати воду у срібних чашах. Американські першовідкривачі, подорожуючи, часто клали срібний долар у молоко, щоб затримати його скисання.

Широке поширення при лікуванні ран срібло набуло під час Великої Вітчизняної війни. Срібну воду застосовували при лікуванні свищів та виразок, що утворилися в результаті кісткового туберкульозу та туберкульозу лімфатичних залоз із розпадом та нагноєнням. Результати лікування, як правило, були позитивні: виразки та нориці, які не закривалися у деяких хворих кілька років, незважаючи на систематичне лікування кварцом, риб’ячим жиром, маззю Вишневського та іншими препаратами, після застосування срібної води повністю закривалися.

Цілющі властивості срібла

Колоїдне срібло – природний антибіотик, дозволений до застосування в США Федеральною комісією з харчування та медикаментів ще 1920 року. Співробітник Адміністрації з харчових продуктів і лікарських препаратів (FDA) США Гарольд Девіс у листі від 13.09.1991 року повідомляв, що срібло, яке використовується на ринку США, пройшло апробацію ще в 1938 році.

Містер Річард Л. Девіс, виконавчий директор Інституту срібла, який відстежує технологію виготовлення препаратів, що містять сріб, в 37 країнах, заявляє: “За чотири роки ми описали 87 способів використання срібла, що мають величезне значення для медицини. І ми бачимо, що срібло може полегшувати страждання і рятувати життя”.

Колоїдне срібло – чистий, повністю натуральний продукт, що складається з мікроскопічних частинок срібла, зважених у демінералізованій та деіонізованій воді. Цей продукт високих наукових технологій виготовляється електролітичним методом.

Нестача срібла в організмі людини призводить до порушення роботи імунної системи, внаслідок чого найчастіше виникають застудні, вірусні та інфекційні захворювання.
Колоїдне срібло є безпечним і найпотужнішим для організму людини натуральним антисептиком, що пригнічує понад 700 видів хвороботворних мікроорганізмів, серед яких стафілококи, стрептококи, бактерії дизентерії, черевного тифу та ін.

Для порівняння спектр дії будь-якого антибіотика – 5-10 видів бактерій. Доведено, що вода, заражена високими концентраціями бактерій Флекснера (дизентерії), Еберта (черевного тифу), стафілокока, стрептокока та ін, ставала стерильною через одну-дві години після введення в неї срібла в кількості до 1 мг/л і зберігалася протягом багатьох днів.

Препарат бере активну участь у зниженні життєдіяльності та припиненні розмноження чужорідних для організму бактерій, вірусів, грибків та паразитів, стимулює захисні механізми. При цьому він не впливає на дружню міклофлору організму. У той же час усі хвороботворні бактерії та віруси гинуть протягом 6 хвилинного контакту з колоїдним сріблом.

Ефективність бактерицидної дії колоїдного срібла пояснюється здатністю пригнічувати роботу ферменту, за допомогою якого забезпечується кисневий обмін найпростіших організмів. Тому чужорідні найпростіші мікроорганізми гинуть у присутності іонів срібла через порушення постачання киснем, необхідного для їхньої життєдіяльності.

Колоїдне срібло абсолютно нешкідливе як для людини, так і для рослин, тварин та всіх живих істот. Приймається внутрішньо розчин срібла всмоктується в кров, а потім транспортується до всіх клітин організму.

Колоїдний розчин, на відміну від солей срібла, не накопичується в організмі і тому абсолютно нешкідливий навіть при систематичному застосуванні. Полоскання ротової порожнини розчином срібла не менше 5 хвилин прискорює всмоктування через слизову. Колоїдне срібло не може взаємодіяти і впливати на дію інших препаратів, що приймаються одночасно з ним.

Вся колекція натуральних антисептиків компанії Новий Камелот створена на основі колоїдного срібла оптимальної концентрації – 20 мг/л.

- Advertisement -
- Advertisement -