Навчання в Польщі для українців: які переваги?

- Advertisement -

Навчання в Польщі для українців: пропозиції від Slavic Languages Center

Все більше українців обирають для навчання Польшу, і відомо чимало переваг польської освіти, які є причиною для вибору цієї країни. Польща – найближча країна Європи до України територіально, і часто це стає вирішальним критерієм у виборі її для здобуття вищої освіти. З 2016 року Slavic Languages Center відкриває набір учасників для навчання в Польщі для українців по програмі «Навчання у Польщі – Середня освіта». Компанія Slavic Languages Center вже допомогла понад 2000 українським абітурієнтам стати щасливими студентами вищих навчальних закладів Польщі.

Ряд відомих польських університетів визнали сертифікати Slavic Languages Center, тому багатьом абітурієнтам вдалось вступити на навчання без вступних іспитів та зайвих турбот. Дедалі більше людей їде з України до Польщі. Хтось – навчатись у вищі навчальні заклади. Інші – працювати, щоб прогодувати свою родину. Треті – просто подивитися країну та познайомитися з її культурою.

Навчання в Польщі для українців, більше на сайті slavic-center.com.ua.
Навчання в Польщі для українців, більше на сайті slavic-center.com.ua.

Незалежно від мети поїздки, без знання мови досить складно порозумітися з громадянами іншої країни. Спеціально для тих, хто планує від’їзд, передбачені курси польської мови у Києві від Славік-Центр , які дозволяють підвищити рівень знань. Вивчити польську мову з нуля може здатися складним завданням, але якщо вибрати правильний підхід, грамотно продумати стратегію, то процес піде швидше і легше.

Навчання в Польщі для українців: чому варто звернутися у Slavic Languages Center

Звернення до Славік-центр має ряд переваг:

 • Якість освіти. У центрі працюють грамотні спеціалісти, які досконало володіють іноземною мовою та мають відповідну освіту. Це позитивно позначається на рівні освіти.
 • Ефективність. Уроки відбуваються у невеликих групах. Завдяки цьому людині набагато простіше засвоїти матеріал. Програми центру розроблені таким чином, щоб студенти здобули максимум необхідних знань. Викладач перевіряє, як засвоєно матеріал і за потреби повторює втрачені моменти.
 • Зручність. Заняття проводяться у зручний час. Для проходження навчання немає необхідності купувати спеціального підручника та зошита. Центр надає все, що потрібне студенту для навчання абсолютно безкоштовно.
 • Ціна. Вартість проходження курсу навчання – невисока. При проходженні двох рівнів студентам у подарунок надається курс «Карта Поляка».
 • Після закінчення курсу всі студенти отримують сертифікат, що підтверджує знання ними мови на певному рівні. Тривалість становить 62 академічні години. За цей час людина отримує певну кількість знань.

Центр є сертифікованою агенцією, яка має відповідну акредитацію польського фонду Перспектива. За час існування у Славік-центрі вивчили польську мову майже 5000 осіб, які потім змогли виїхати за кордон. Низка з них здобула вищу освіту в Польщі. Інші залишилися працювати, а потім і жити. Відсутність мовного бар’єру суттєво полегшила колишнім студентам завдання щодо влаштування на роботу.

Основні дієві способи вивчення польської мови

Мотивація — ваше все. Постарайтеся серйозно попрацювати над нею, тому що, чим вона вище, тим більше зусиль і часу ви приділите вивченню, а відповідно швидше досягнете поставленої мети.

Польська мова дуже схожа на українську, тому з вивченням зазвичай не виникає труднощів. Головне – мати бажання займатися та працювати над собою. Люди, які знають мову, можуть претендувати на високооплачувану роботу. Їм набагато простіше засвоїти матеріал у ВНЗ тощо.

З чого почати вивчати польську мову? Прочитавши цю статтю, ви зможете розібратися, з чого почати, а також познайомитеся з найбільш ефективними варіантами освоєння мови. Вивчити польську мову з нуля може здатися складним завданням, але якщо вибрати правильний підхід, грамотно продумати стратегію, то процес піде швидше і легше. Основні дієві способи вивчення польської:

 • Якісні навчальні посібники. Купуйте тільки рекомендовані, а також додайте самовчителі, цікаві книги польською. Щоб не прогадати, попросіть поради у свого викладача.
 • Обов’язково відвідайте Польщу. Відомо, що безпосереднє занурення дозволить швидше освоїти польську. А додатково ви зможете добре відпочити, насолодитися архітектурою, кухнею, мистецтвом.
 • Знайдіть ресурси з навчальними відео. Вони бувають де завгодно: в соціальних медіа, на ютюбі. Звичайно, вони не стануть повноцінною заміною мовних курсів, але допоможуть суттєво розширити словниковий запас.
 • Дивіться кіно в оригіналі, включаючи субтитри. Краще всього вибирати фільми з нескладною лексикою, нехитрим сюжетом. Підійдуть навіть мультфільми.
 • Познайомтеся з кимось, хто готовий періодично практикувати з вами розмовну мову. Така практика вважається найкращою у швидкому освоєнні мови.
 • Слухайте польські радіостанції, музику. З часом ви зможете підспівувати, а вимова суттєво покращиться.
 • Розділіть процес освоєння на послідовні етапи. Наприклад, дивно намагатися читати, не знаючи алфавіт. Також у цьому питанні важлива регулярність занять і системність.
 • Постарайтеся практикувати всі способи, що ведуть до швидкого сприйняття лексики, граматики. Так, пишіть в блокнотах, зошитах, робіть нагадування в телефоні, на екрані комп’ютера, розклейте стікери в полі зору.

Ну і найперше, що варто зробити, це почати. Справа в тому, що багато хто хоче вивчити мову, але відкладають намір, посилаючись на недостачу грошей, часу або ще чогось. Просто заплануйте день, коли ви вирушите на мовні курси. А для початку підберіть відповідне місце навчання. Прочитайте відгуки, поспілкуйтеся зі знайомими, вивчіть пропозиції на сайтах.

- Advertisement -
- Advertisement -