Взірцеве котеджне містечко — яким воно має бути?

- Advertisement -

Український ринок елітної заміської нерухомості є дуже специфічним за своєю суттю. Котеджні містечка навколо Києва зростають, як на дріжджах, будинки розкуповуються ще на стадії будівництва. Залучаючи красивими картинками і обіцянками золотих гір, багато не зовсім сумлінних забудовників намагаються вичавити максимум із земельної ділянки, що є в їхньому розпорядженні, абсолютно не дбаючи про те, як потім існуватимуть ці домогосподарства, чи буде проживання в даному котеджному селищі дійсно комфортним і зручним.

А потім у мешканців виникають проблеми із підключенням комунікацій, із незавершеним благоустроєм вулиць, із незаасфальтованими під’їздами до ділянок та з відсутністю елементарних умов життєзабезпечення, таких, як супермаркет та дитячий садок поблизу, спортивний майданчик та аптека.

Проте є й позитивні приклади в Україні, коли забудовник на стадії проектування передбачає створення всієї необхідної інфраструктури, заздалегідь продумує до дрібниць усі деталі, передбачає комфорт для всіх мешканців котеджного містечка: і дорослих, і дітей, і молодих, і активних, і пенсіонерів.

Таким взірцем є котеджне містечко поблизу Києва, що має назву Золоче.

Вся територія забудови котеджного містечка площею понад 100 га повністю розпланована: заасфальтовані автомобільні дороги, нанесена розмітка. Тротуари вистелені якісню бруківкою, освітлення, озеленення і ландшафтний дизайн — в кожному куточку містечка.

По берегах озера та затоки Дніпра — надійні берегові укріплення, просторі набережні, є обладнані пляжі для мешканців містечка. Навіть є громадський басейн під відкритим небом, що функціонує влітку.

Сквери з квітами та фонтанами, розкішні паркові зони з пішохідними доріжками, вихід до озера Золоче та заток Дніпра, дитячі майданчики і спортивні тренажери під відкритим небом — в пішій доступності від кожного будинку. Це і є турбота забудовника про те, якою буде якість життя в цьому містечку. Навряд чи ви знайдете інше подібне явище в селищах навколо столиці.

Не треба їхати в місто, якщо є бажання відвідати ресторан чи кафе. Все є тут, в Золоче.

Звісно, є і магазини, і побутові послуги, є салон краси і СПА-центр, а також фітнес клуб та готель для гостей містечка. Можна цілком комфортно жити в Золоче, не залишаючи меж містечка.

А як же школа для діточок? В Золоче подбали і про дітей. Міжнародна середня школа з дитячим садочком відповідає кращим стандартам європейської освіти.

Тож якщо ви шукаєте, де купити будинок в Київській області, зверніть увагу на Золоче, це гідний вибір.

- Advertisement -
- Advertisement -