Які ортопедичні матраци дадуть нам виспатися?

- Advertisement -

Кожному з нас відомо, що гарне самопочуття та гарний зовнішній вигляд безпосередньо залежить від того чи виспалися ми чи ні. Якщо щоранку у Вас починається з того, що болить і ломить спина, обличчя “пом’яте”, а перед дзеркалом потрібно провести більше часу, щоб замаскувати жахливу втому і синці під очима — час міняти місце, на якому Ви спите. І тоді Ваше життя налагодиться!

Але тут постає питання: на що міняти? Просто купити новий диван — далеко не гарантія того, що це вирішить проблему. Адже зазвичай вони надто жорсткі та ще й пружини відчуваються.

Сучасний ортопедичний матрас 160 на 200 з каталогу https://matrasin.kiev.ua/kupit-matras-ortopedicheskiy-kiev/dvuspalnyye-matrasy-160-200 інтернет магазину “Матрасин” підтримує анатомічні особливості нашого тіла. Саме вони допоможуть прокидатися щоранку в хорошому настрої не тільки вам, але і вашій другій половинці. Тільки на таких матрацах ми зможемо зберегти наше здоров’я: по-справжньому відпочинемо та наберемося сил.

матраци 160х200На ринку, в магазинах виробники розхвалюють свої торгові марки, але щоб розібратися який з них вартий Вашої уваги, потрібно знати кілька особливостей.

Існує кілька видів матраців: з пружинним блоком і без нього:

  • Найпримітивніший і відомий нам — матрац з пружинним блоком «боннель». Кожна спіралеподібна металева пружинка залежить від сусідніх. У випадку, коли на поверхню чиниться тиск, то створюється ефект гамака. Він не зможе підлаштуватися під природні вигини Вашого тіла, а лише продавиться в середині.
  • Є варіанти із незалежним блоком пружин. На відміну від «боннелі», кожна пружинка діє незалежно від іншої, в результаті такий матрац повністю повторює рельєф Вашого тіла. Такий принцип роботи забезпечує довговічність усіх пружин і як наслідок самого матраца. Але варто зазначити, що виробництво такого блоку коштує недешево, тому і ціна на ярлику завжди коштує не маленька. Але повірте, він коштує грошей.
  • Безпружинні ортопедичні матраци складаються з моноблоку натурального або штучного матеріалу. Залежно від наповнення він може бути м’яким, середньої жорсткості або дуже жорстким. М’якість надає такого матеріалу, як натуральний латекс. Він найкраще повторює контури людського тіла та підтримує здоровий стан Вашого тіла. А також прослужить Вам вірою та правдою до 25 років.

Обов’язково звертайте увагу на популярність виробника: хороший завжди дасть тривалу гарантію на свою продукцію.

Вибирайте собі модель по кишені на сайті matrasin.kiev.ua інтернет магазину матраців “Матрасин” , тільки завжди пам’ятайте: заощаджувати на своєму здоров’ї не можна.

- Advertisement -
- Advertisement -