Брендований шоколад — смачна реклама для будь-якої компанії

- Advertisement -

Шоколад з логотипом: виготовлення брендованої рекламно-сувенірної продукції в компанії Asap Service

Шоколад — це частування, від якого ніхто не відмовиться. Однак використовувати таку смакоту можна не тільки як продукт харчування, але і як рекламу. Для цього достатньо замовити брендований шоколад. З шоколадом, на якому нанесений логотип, ви отримаєте якісну і смачну кондитерську продукцію у фірмовій упаковці. Її можна використовувати в якості невеликих корпоративних подарунків для клієнтів, партнерів та співробітників. Чому варто замовити фірмовий шоколад з логотипом?

Така солодка продукція стане відмінним сувеніром, який приверне увагу потенційних замовників. Компанія Asap Service пропонує виготовлення брендованої рекламно-сувенірної продукції для бізнесу з нанесенням логотипу. Компанія створює унікальні корпоративні подарунки, замовити шоколад з логотипом в Асап Сервіс можна на сайті asapservice.com.ua. Шоколад з логотипом виступить в ролі рекламного носія і допоможе здобути прихильність контрагентів та споживачів. В компанії  Асап Сервіс працює колектив професіоналів з багаторічним досвідом роботи на ринку рекламно-сувенірної продукції.

Брендований шоколад — смачна реклама для будь-якої компанії

Шоколад з логотипом можна використовувати не тільки як смакоту, і як ефективний рекламний носій. Адже дуже приємно отримати маленький, але солодкий комплімент. Також красиво оформлені шоколадки можуть стати:

  • подарунком для співробітників компанії;
  • частуванням на бізнес-зустрічі або під час кава-брейку;
  • частиною корпоративного подарунка для партнерів.
Замовити в Асап Сервіс шоколад з логотипом, детальніше на сайті asapservice.com.ua.
Замовити в Асап Сервіс шоколад з логотипом, детальніше на сайті asapservice.com.ua.

Брендований шоколад хороший тим, що завжди подобається одержувачам. Роздаючи його разом з візитками або рекламними буклетами, наприклад, ви гарантовано привернете увагу публіки. Компанія Asap Service пропонує виготовлення брендованої рекламно-сувенірної продукції, на сайті asapservice.com.ua можна замовити шоколад з нанесенням логотипу. Це можливість не тільки нагадати про компанію, але і підняти настрій. Не секрет, що солодощі, включаючи шоколад, є стимулятором щастя, позитивних емоцій.

Завдяки впізнаваності у вигляді логотипу, бренд буде асоціюватися з чимось гарним, приємним. Це призведе до більш лояльного відношення потенційних клієнтів, партнерів компанії. При цьому вартість виготовлення такого приємного компліменту досить доступне, так що вам не доведеться переплачувати за маркетинг. На відміну від візиток та інших видів реклами, які рано чи пізно опиняються на смітнику, шоколад з логотипом може бути корисний. Тому гроші, витрачені на рекламу, навпаки, допоможуть забезпечити прибуток і, крім того, нових клієнтів.

Як оформити брендований шоколад

Існує безліч варіантів оформлення обгорток для солодощів. Сучасні технології дозволяють нанести на папір або фольгу самі різні малюнки. Найбільшим попитом серед корпоративних замовників користуються наступні варіанти.

  • Міні-шоколадки з логотипом. Ідеальний варіант для того, щоб покласти у вазу на стійці адміністратора і запропонувати всім відвідувачам в якості частування.
  • Солодощі незвичайної форми. Ялинкові кулі на Новий рік, квіти на 8 березня і подібні варіанти обов’язково привернуть увагу і порадують одержувачів будь-якого віку.
  • Шоколадні набори. Запаковані в красиву коробку, такі подарунки стануть бажаними для кожного співробітника: достатньо оформити їх перед професійним святом або Новим роком.
  • Смачні листівки. Це оригінальні привітання з будь-якими святами, які можна подати в якості сюрпризу працівникам або компаньйонів.

Більшість компаній, що випускають брендований шоколад, готові працювати за індивідуальними проектами. Багато пропонують клієнтам допомогу професійного дизайнера, який дозволяє створити красивий логотип або яскравий макет, який буде розміщений на упаковці солодощів. Також фахівець допоможе розібратися з видами тари і визначить, чи варто класти шоколад у звичайну фольгу або краще красиво оформити подарунок за допомогою декоративної упаковки.

- Advertisement -
- Advertisement -