Цікаве та корисне дозвілля для вашої дитини – це легко

- Advertisement -

Мабуть, багато батьків погодяться з тим, що забезпечити дитині не просто цікаве, а й корисне дозвілля завдання не з простих. Книги, які навчають ігри – це все, звичайно, добре. Але рано чи пізно вони зможуть вашому малюку набриднути. І як бути у такому разі? Відповідь проста. Купити дитині картину за номерами із тваринами. Її малювання буде і цікавим, і корисним заняттям для вашої дитини.

Чому картини за номерами хороше дозвілля для дитини

Почнемо з того, що тварини дітям завжди цікаві. Найчастіше вони викликають у дітей захоплення. І це помітно хоча б тому, що у школі на уроках праці діти ліплять із пластиліну або випилюють лобзиком із фанери фігурки звірят. І на уроках малювання теж малюють звірят. Картини за номерами із зображенням тварин дозволять дитині відчути себе справжнім художником.

Крім того, намалювати таку картину дитина, якщо вона вже ходить до школи, зможе. Такі картини мають особливості. Вони поділені на області, кожна з яких має певний номер. Процес малювання таких картин є зафарбовування областей фарбами з аналогічними номерами. Але це трохи складніше, ніж звичайне забарвлення.

Що стосується користі, то малювання картин за номерами розвиватиме у дитини увагу, посидючість, скрупульозність. Адже без цих якостей створити таку картину буде не так просто. А ще малювання картин за цифрами прищеплюватиме дитині любов до прекрасного, що теж дуже непогано.

І хочемо помітити, що картини по номерах із тваринами бувають різних рівнів складності. Наприклад, на картині може бути зображена велика мордочка кота, намалювати яку буде простіше, ніж кота біля вікна, за яким видно квіткове поле.

Картини від відомого українського виробника

Якщо ви бажаєте не розчаруватися, купивши картину за номерами, то в такому разі ми рекомендуємо звернути увагу на продукцію відомої української компанії Орігамі. Вона вже багато років випускає картини за номерами, які можна купити у її офіційному інтернет-магазині – https://kartiny-origami.in.ua/ru/po-nomeram/dlya-detej/ . У відповідному розділі каталогу можна знайти картини з:

  • кішками та собаками;
  • дельфінами;
  • черепахами;
  • левами;
  • кіньми.

Картини від відомого українського виробника

Одним словом, асортимент досить великий. І ви зможете вибрати для своєї дитини картину із зображенням саме тієї тварини, якою вона захоплюється найбільше. А якщо вам буде потрібна допомога або відповіді на питання про продукцію, ви зможете звернутися до консультантів компанії Орігамі, які чудово знаються на товарах і будуть раді допомогти вам з вибором. Тож, не зволікайте, переходьте за посиланням та обирайте картини по номерам для своєї дитини!

- Advertisement -
- Advertisement -