Де придбати сільськогосподарську техніку для захисту рослин?

- Advertisement -

Техніка та обладнання для захисту рослин: пропозиції компанії Львівагромашпроект

Щоб покращити свої показники у сільськогосподарському секторі, вам необхідно озброїтися найкращим обладнанням. Кожен фермер знає, наскільки важливим є захист рослин у сільському господарстві. Завдяки цьому досягається найкращий урожай, а отже, і більше прибутку. Ви також знаєте, як вибір правильного обладнання впливає на ефективну роботу.

Те обладнання, що використовується, визначатиме продуктивність обробок та урожайність. Компанія Львівагромашпроект пропонує на сайті https://lvivagromash.com/ широкий вибір сільськогосподарської техніки для захисту рослин. Львівагромашпроект – одна з провідних компаній-виробників техніки та обладнання для захисту рослин на теренах Східної Європи. Ознайомитися з асортиментом техніки та обладнання Львівагромашпроекту для захисту рослин можна на офіційному сайті lvivagromash.com.

Де придбати сільськогосподарську техніку для захисту рослин: пропозиції компанії Львівагромашпроект

Сільськогосподарська техніка для захисту рослин на сайті lvivagromash.com.
Сільськогосподарська техніка для захисту рослин на сайті lvivagromash.com.

Серед обладнання для захисту рослин популярністю користуються оприскувачі. Компанія Львівагромашпроект пропонує:

  • обприскувач штанговий ОПШ-3524/3521 АСУ+GPS PLUS;
  • причіпний обприскувач ОПШ-24-18 базовий;
  • причіпний обприскувач ОПШ-3524/3521 АСУ+GPS;
  • самохідний польовий обприскувач ОСШ-3,5-27.

Асортимент обприскувачів від Львівагромашпроекту

Компанія пропонує сільгоспвиробникам таке обладнання:

  • Обприскувач штанговий ОПШ-3524/3521 АСУ+GPS PLUS. Це компактний маневрений пристрій з об’ємом бака 3500 літрів. Його штанги – залежно від варіанта – мають робочу ширину від 12 м до 30 м. Вирішуйте самі, який варіант вам більше підходить. Більше того, за потреби ви можете розширити його.
  • Причіпний обприскувач UG. Ця потужна легка машина для захисту рослин дозволить вам спокійно працювати завдяки чудовій підвісці та амортизації стріли. Доступний у версії з об’ємом бункера 2200 л або 3000 л і штангою Super-S2 з робочою шириною – знову ж таки залежно від варіанту – від 15 м до 28 м. Експлуатація цього пристрою точно не доставить вам ніяких проблем.
  • Причіпний обприскувач ОПШ-24-18 базовий. Завдяки активному управлінню штангою 18м та гасіння вібрацій система не розчарує вас навіть у складних умовах місцевості. Місткість бака становить 2500л. Коротка конструкція з віссю дозволяє повертатися на кут до 28 градусів.
  • Причіпний обприскувач ОПШ-3524/3521 АСУ+GPS Цей пристрій буде корисним насамперед на великих полях. Відмінні показники площі забезпечує бак ємністю до 3500л. Безперервну циркуляцію робочої рідини забезпечують два гідрозмішувачі, спеціальний розпилювач для промивання бака, насос Annovy Reverbery з продуктивністю 250 л/хв. Також важливий комфорт при керуванні автомобілем, тому були використані рішення з функцією збереження положення машини.
  • Самохідний польовий обприскувач ОСШ-3,5-27 Ця універсальна машина має особливий інтерес для постачальників послуг і великих фермерських господарств. Чому? Має колію, що регулюється, а також різні типи шасі. В результаті він відповідатиме широкому спектру вимог до доріжки та кліренсу. Крім того, тандемна ходова частина гарантує високу стійкість навіть на схилах.

Машини Львовагромашпроекту відрізняються високою якістю виготовлення та комплектуючих, що використовуються. Завдяки увазі до кожної деталі вони порадують вас своєю надійністю і довговічністю. Сучасні рішення, що використовуються в них, зроблять вашу роботу більш ефективною і результативною.

Крім рентабельності та якості, ці інструменти дозволяють працювати менше. Крім того, ви отримуєте вигоду від економії часу. Щоб скористатися їх численними перевагами, необхідно знати, як вибрати відповідне обладнання.

Вибір сільськогосподарської техніки обумовлений врахуванням кількох параметрів. Частиною цього є експлуатаційні характеристики. До них відносяться дані щодо площі та географії вашої ферми або поля.

 

- Advertisement -
- Advertisement -