Скільки YouTube платить за перегляд?

- Advertisement -

Якщо ви хочете заробляти гроші в Інтернеті, існує безліч способів, але, мабуть, перше, що спадає на думку більшості людей, – це створити канал на YouTube. Для цього достатньо мати смартфон з хорошою камерою, можна навіть купити вживаний айфон. Стати ютубером — це шлях, який на перший погляд здається простим, але, чесно кажучи, лише невеликий відсоток тих, хто йде цим шляхом, досягає успіху. Створення успішного каналу на YouTube – непросте завдання, і вам, як правило, необхідно постійно завантажувати відео протягом тривалого часу. Однак, якщо канал злетить, ви будете винагороджені додатковим потоком доходу.

Щоб заробляти гроші на YouTube, вам потрібно спочатку отри на монетизацію; для цього потрібно не менше 1000 підписників та 4000 годин перегляду. Потім вам потрібно зрозуміти, що для ютуберів немає фіксованої зарплати. Кожен канал YouTube заробляє різну суму грошей, залежно від того, наскільки він великий і скільки має глядачів. Давайте подивимося, які фактори впливають на те, скільки YouTube пмати праволатить ютуберам перед тим, як обговорювати, скільки платформа платить за перегляд.

Чинники, що впливають на оплату YouTube

По-перше, не кожний перегляд вашого відео вважається монетизованим; глядачеві необхідно дивитися рекламу не менше 30 секунд, щоб це вважалось переглядом. Це важливий фактор, тому що це означає, що ви не платите за кожен перегляд вашого відео. Глядачі повинні залишитися і подивитися рекламу не менше 30 секунд (або всю рекламу, якщо вона коротша за 30 секунд), щоб ваш канал отримав за це гроші. У цьому аспекті ви мало що можете зробити, крім сподіватися, що YouTube покаже вашій аудиторії розважальну рекламу щоб вони подивилися значну її частину. Щоб глядачі довше залишались на ваших відео і дивились рекламу, варто створювати корисний контент і розуміти запити своєї аудиторії. Для якісної картинки спочатку буде достатньо iphone 11 pro 256gb б/у. Що стосується інформаційного наповнення, тут варто відштовхуватись від того, що цікавить саме вас і про що ви готові цікаво розповідати годинами.

Другий фактор полягає в тому, що YouTube має різні ціни за тисячу показів для різних аудиторій. CPM означає вартість за тисячу показів і становить суму, яку рекламодавець сплачує за кожну 1000 переглядів оголошення. Ця різниця в ціні за тисячу показів залежить від регіону і перегляди реклами в різних країнах оплачуються по-різному. Наприклад, Норвегія та Німеччина – дві країни з високою ціною за тисячу показів. Нарешті, чим більше переглядів ви отримаєте, тим більша ймовірність того, що більше людей подивляться рекламу у ваших відео, і, отже, тим більше грошей ви отримаєте від YouTube.

З огляду на ці фактори, давайте підрахуємо, скільки в середньому YouTube платить за перегляд.

YouTube стягує з підрядників у середньому 0,18 долара за перегляд. YouTube сплачує 68% цієї ставки користувачам YouTube через Google AdSense. Це дуже хороша ставка, оскільки це означає, що теоретично ви отримуватимете 0,12 долара за кожен перегляд — і, таким чином, 122 долари за кожну 1000 переглядів. На більш детальному рівні цифри не завжди такі прості. Деякі люди використовують блокувальники реклами і значна частина тих, хто бачить рекламу, пропускає її в перші кілька секунд. З цих причин, серед іншого, фактична плата за перегляд відео на YouTube складає від 0,003 до 0,005 доларів США. Це означає, що Ютубер заробляє від 3 до 5 доларів за кожну 1000 переглядів його відео.

- Advertisement -
- Advertisement -