Як батькам вибрати хорошу школу для дитини?

- Advertisement -

Якою має бути хороша школа.

Від вибору школи залежить якість освіти, яку отримає дитина. Щоб підібрати оптимальний варіант, який відповідає всім запитам батьків і самого школяра, необхідно почитати відгуки про викладачів, ознайомитися з рейтингом навчальних закладів і дізнатися про те, які програми навчання представлені в них.

Швидко та зручно вибрати найкращу школу можна на платформі SchoolHub, тут до вибору доступно понад 350 шкіл у Києві. Тут, на сайті schoolhub.com.ua, потрібна школа може бути обрана за багатьма критеріями, на платформі представлена більшість приватних та державних шкіл у Києві. Сервіс SchoolHub постійно оновлює та актуалізує інформацію про школи, тут зручно вибирати школу за безліччю параметрів у фільтрах та розташування на карті.

Як батькам вибрати хорошу школу для дитини?

Зміст:

  • Якою має бути хороша школа?
  • Як батькам вибрати хорошу школу для дитини
  • Висновки

Якою має бути хороша школа?

  • Обладнання класів і школи в цілому
Вибір школи на сайті schoolhub.com.ua.
Вибір школи на сайті schoolhub.com.ua.

У хороших школах і ліцеях повинні бути і висококваліфіковані педагоги, і комфортні умови навчання. Діти проводять будні дні не тільки за партами. Учні активно переміщаються по просторах навчальних закладів, які відвідують їдальні, роздягальні, туалетні кімнати, місця для відпочинку, розташовані в коридорах.

Тому кожен куточок школи повинен бути ретельно продуманий і обладнаний таким чином, щоб дітям було зручно користуватися всіма доступними матеріальними благами. На SchoolHub потрібна школа може бути обрана за багатьма критеріями, на платформі https://schoolhub.com.ua представлена більшість приватних та державних шкіл у Києві.

Кабінети – основні «ареали» школярів, тому їх облаштування найбільш важливо для організації навчального процесу. Розміри меблів повинні відповідати зросту і вагою учнів. Бажано, щоб біля столів були відсутні гострі кути, які можна випадково зачепити і отримати травму. В кабінетах, де проводяться уроки технології та фізкультури, обов’язково наявність аптечок з медикаментами для надання допомоги.

Школи зобов’язані забезпечувати всі умови безпеки дітей, що запобігають пронесення зброї в будівлі. Території навчальних закладів повинні бути обгороджені парканом.

Наявність сучасних пристроїв, що полегшують процес навчання, – невід’ємна риса хороших шкіл. Як мінімум, у класах, де проводяться уроки інформатики, не можна обійтися без комп’ютерів, на яких встановлено актуальне програмне забезпечення. Ще один важливий атрибут освіти XXI століття – інтерактивна дошка, транслює контент з комп’ютера на великий екран. Не варто забувати і про стабільне інтернет-з’єднання, яке дозволяє кожному школяреві і педагогу швидко отримувати доступ до інформації, що знаходиться у інтернеті. У школах з технічним ухилом найчастіше представлені і інші девайси – 3D-принтери, розумні роботи і т. д.

Їдальні повинні бути чистими та просторими, щоб в них могли одночасно перебувати учні різних класів. А обладнання, що використовується при приготуванні і розігріванні їжі, – якісним.

Школам потрібно ретельно стежити за чистотою. Для цих цілей наймається персонал, що займається прибиранням класів, коридорів і сходових прольотів. Від чистоти в навчальному закладі залежить санітарна обстановка. Тарган, біжить кудись по своїх справах посеред уроку або, ще гірше, під час обідньої перерви, навряд чи обрадує учнів і педагогів.

  • Якість навчання у школах.

День відкритих дверей, який щороку проводиться в навчальних закладах, дає дітям і батькам уявлення тільки про те, як виглядають школи, які програми вони можуть запропонувати. Про реальну якість освіти можна судити тільки з особистого досвіду учнів. Варто звернути увагу на статистичні дані: яка кількість випускників отримує високі бали на тестах, чи займають діти місця на українських і міжнародних олімпіадах, як йдуть справи зі здачею міжнародних іспитів і формуванням індивідуальних портфоліо.

Програма навчання в школах повинна не тільки відповідати сухим правилам, прописаним в освітніх стандартах, але і включати в себе нові підходи, що забезпечують всебічний розвиток учнів. Поглибленим вивченням певних областей та уроками з прокачування soft skills особливо славляться приватні школи.

Відчувати себе затишно в обстановці, що радує око, сидіти за партою зручно, гуляти на сучасному обладнаному майданчику, смачно їсти за обідом – це базові потреби, без яких можна забути про продуктивне навчання. Дитині має бути добре в школі, якщо цього немає, навіть найкращі педагоги не допоможуть. Прислухайтеся до своїх відчуттів під час візиту в школу – вам хочеться тут залишитися?

- Advertisement -
- Advertisement -