Технологія Moveo: безпека і ефективність при проведенні процедури епіляції

- Advertisement -

Розповідаємо про нові технології лазерної епіляції MOVEO від компанії DEKA.

Технологія лазерної епіляції MOVEO дозволяє проводити процедуру безпечно, швидко і безболісно для пацієнта і отримувати гарантований результат. Медичний центр Beautycom у Вінниці надає послуги естетичної косметології, лазерна епіляція тут проводиться по технології Moveo. Більше про лазерну епіляцію можна довідатися на сайті beautycom.clinic. В медичному центрі Beautycom використовується унікальна розробка італійської компанії DEKA – нова швидка і потужна лазерна платформа для епіляції.

Італійські розробники компанії DEKA здійснили прорив у сфері лазерної епіляції та досягли досконалості. Перший в світі високошвидкісної олександритовий динамічний лазер працює за інноваційною технологією, змиває межі можливого. Нова запатентована технологія MOVEO створена досягати кращого ефекту з першого разу. Дія даної інновації в медичному центрі Beautycom виводить лазерну епіляцію на новий рівень.

Технологія Moveo: безпека і ефективність при проведенні процедури епіляції.

Лазерна епіляція на сайті beautycom.clinic.
Лазерна епіляція на сайті beautycom.clinic.

Секрет методу Moveo – застосування особливого запатентованого режиму впливу на волосся. Вибірково діючи безпосередньо на волосяні фолікули, лазер максимально ефективно усуває проблему, при цьому шкіра не пошкоджується.

До того ж, сапфіровий наконечник Moveo має вбудовану контактну систему охолодження шкіри до 15°C.

Таким чином виключаються найменші больові відчуття і будь-які побічні ефекти, властиві іншим апаратам епіляції. Абсолютний комфорт при проведенні процедури, що не вимагає ніякої анестезії. Для багатьох однією з найактуальніших процедур стає видалення небажаного волосся. Однак багато фахівців стверджують, що сонце, засмага і епіляція не сумісні, і як раз влітку проводити лазерну процедуру видалення волосся не можна.

Така вимога обумовлюється тим, що після засмаги збільшується ризик виникнення опіку, рубцювання і серйозних пошкоджень шкіри. Досі лазерні апарати епіляції не могли проводити процедуру без певних обмежень у засмагу. Тому літній період зменшував або зовсім «заморожував» роботу обладнання. Однак для першого в світі високоточного олександритового динамічного лазера з технологією Moveo немає ніяких обмежень!

Нова італійська розробка залишає в минулому всі протипоказання для любителів засмаги. Також епіляція з Moveo показана у тому випадку, якщо у пацієнта просто темна від народження шкіра. Технологія Moveo творить чудеса – тепер клієнти можуть робити лазерну епіляцію навіть у день вильоту в жаркі країни. Одна з основних переваг апарату в тому, що епіляцію можна проводити при будь-якій стадії загару, а також відразу до або після прийому «сонячних ванн».

Відмінний результат епіляції з технологією Moveo досягається з будь-яким фототипу шкіри і з будь-яким кольором волосся. Світлі, темні, руді типи волосся – видаляться всі, досить просто встановити потрібний режим.

Навіть там, де шкіра дуже ніжна, лазер компанії DEKA делікатно і ефективно позбавить від небажаного волосся. Особа, пахви, глибоке бікіні. Повна відсутність болю, дискомфорту при проведенні процедури і необхідності якогось спеціального догляду дозволяє зробити процедуру саме там, де ви хочете.

Методика Moveo є ефективною і абсолютно безпечною, так як при епіляції делікатних зон шкіра не нагрівається і не пошкоджується.

- Advertisement -
- Advertisement -