Чи можна використовувати паперові крафтові пакети для заморожених напівфабрикатів?

- Advertisement -

Для будь-якого бізнесу якість упаковки має велике значення. Зважаючи на тренди сьогодення, серед яких чільне місце посідає екологічна продукція, паперові крафт пакети все тісніше входять в наше життя. Їх використовують в різних галузях харчового виробництва.

Щоб придбати якісні паперові крафт пакети для напівфабрикатів варто завітати в інтернет-магазин «ТЕРА ПЛАСТ», де представлено продукцію напряму від виробника за доступною вартістю – https://teraplast.com.ua/ua/g83316564-bumazhnye-pakety-pryamougolnym. Серед широкого асортименту моделей можна підібрати рішення на будь-який смак. На всю продукцію є сертифікати. Вона виготовлена із якісних матеріалів на сучасному обладнанні.

Придбавши товар гуртом можна суттєво заощадити і показати клієнтам своє ставлення до навколишнього середовища та здоров’я.

Чи підходять паперові крафт пакети для напівфабрикатів

Для фасування напівфабрикатів ідеальним рішенням стануть паперові крафт пакети, які є повністю екологічним упаковуванням. Вона збереже якість продукції.

Паперові пакети підходять для таких напівфабрикатів як:

  • вареники;
  • пельмені;
  • хінкалі;
  • котлети;
  • млинці;
  • овочі;
  • фрукти.

Це може бути білий або бурий пакет із прозорим вікном або без нього. Його можна обрати, орієнтуючись на об’єм. Така упаковка відповідає вимогам підприємств харчової промисловості та міжнародним стандартам. Її можна використовувати як в домашніх умовах, так і для фасування продукції на підприємстві.

Якщо вибрати паперові крафт пакети з оглядовим віконцем покупцеві буде зручно швидко оцінити зовнішній вигляд продукції.

Чому варто придбати паперові крафт пакети для напівфабрикатів

Актуальність паперових крафт пакетів для напівфабрикатів зумовлюється рядом переваг, серед яких варто виділити екологічність. Після використання їх можна здати на перероблення.

У процесі виробництва залучається целюлоза та чисті деревні волокна. Завдяки сучасним технологіям такі пакети міцні та надійні, вони не вступають в реакцію із вмістом та не впливають на його смакові властивості. Навіть під час температурних перепадів відсутній ефект набухання чи псування упаковки. Завдяки повітропроникності матеріалу продукція довше залишається свіжою та ароматною.

Пакети мають стильний дизайн, а замовивши друк логотипу компанії на їх поверхні можна підвищити рівень продажів, оскільки він буде виступати в якості реклами.

- Advertisement -
- Advertisement -