Яку інформацію можна отримати з маркування побутової хімії?

- Advertisement -

Під час прибирання, прання або виконання інших робіт вдома чи на підприємстві використовується побутова хімія. До її складу часто входять небезпечні речовини, тому при виборі певного продукту необхідно звертати увагу на його маркування.

Якісна побутова хімія з Європи представлена на сайті «Плюс Пак Україна» – https://plus-pack.com.ua/ua/g35387583-bytovaya-himiya-hoztovary. В інтернет-магазині є широкий асортимент товарів для побутового споживача та закладів різного ступеню. Їх можна дешево купити напряму від виробника.

Побутова хімія: вимоги до маркування

Завдяки маркуванню споживач проінформований щодо властивостей товару. Побутова хімія, згідно з вимогами, повинна мати етикетку з назвою товару та бренду, її призначення, склад та властивості продукту. Також повинно вказуватись наявність компонентів, які можуть бути шкідливими для здоров’я.

Етикетка містить дату випуску та термін зберігання на видному місці. Повинні бути контактні дані компанії та унікальний серійний номер продукту.

У складі миючих засобів зазвичай присутні токсичні елементи, ПАР, фенол, ацетон, аміак та інші компоненти, які можуть стати причиною сухості шкіри чи алергічних реакцій. Кількість ПАР повинна бути зазначена на етикетці. Безпечно користуватись засобами з часткою елементів не більше 5%.

Маркування побутової хімії та безпека

Якісна побутова хімія повинна відповідати вимогам безпеки згідно з правилами технічного регламенту мийних засобів. До того ж на етикетці повинно бути зазначено застереження та заходи безпеки щодо користування.

Маркування у вигляді червоного квадрата з чорним хрестом посередині говорить про те, що мийний засіб має подразнюючі властивості. Під час роботи з ним необхідно бути обережним.

Засоби для очищення каналізаційних труб мають певне маркування у вигляді квадрата жовтого кольору з певною позначкою у вигляді пробірок. Цей знак говорить про велику концентрацію шкідливих речовин у рідині.

Яка побутова хімія краще

Краще придбати побутову хімію професійного зразка, яка має відповідне маркування та сертифікати. Такі засоби рекомендуються для закладів громадського харчування, шкіл, дитсадків, офісів, готелів та в побуті. Продукція реалізується у великих каністрах, що дозволяє вигідно придбати продукцію без переплат.

Побутова хімія полегшує процес прибирання та не викликає подразнень. Вона відмінно впорається із забрудненнями будь-якої складності

- Advertisement -
- Advertisement -