Гіпсову ліпнину використовують в інтер’єрах різних стилів: від класики до модерну

- Advertisement -

Особливості та переваги гіпсової ліпнини

На сьогоднішній день виробники постійно виводять на ринок нові унікальні оздоблювальні матеріали. Але ліпні елементи з гіпсу не втрачають своїх позицій, що забезпечується рядом особливостей даного матеріалу. Гіпсова ліпнина дуже декоративна, міцна і довговічна, гіпс використовують як для внутрішнього, так і для зовнішнього оформлення будівель.

Студія ліпного декору ErmitageDecor тут на сайті ermitagedecor.com.ua пропонує якісні стельові гіпсові розетки в асортименті. Студія ліпного декору ErmitageDecor є відомим виробником гіпсової ліпнини, фасадного декору, 3D-панелей. В компанії працює власне виробництво, яке забезпечує високу якість продукції, гіпсову ліпнину і ліпний декор із гіпсу можна замовити на сайті ermitagedecor.com.ua. Фахівці Студії ліпного декору пропонують повний спектр послуг: розробку проекту, виготовлення, монтаж, фарбування, тонування, золочення, декорування.

Гіпсову ліпнину використовують в інтер’єрах різних стилів: від класики до модерну

Гіпсова ліпнина, ліпний декор із гіпсу на сайті ermitagedecor.com.ua.
Гіпсова ліпнина, ліпний декор із гіпсу на сайті ermitagedecor.com.ua.

Гіпсовий декор має багато переваг:

  • Екологічність. Гіпс – це «живий», повністю безпечний матеріал природного походження. Він не виділяє шкідливих речовин, не горючий і гіпоалергенний. Гіпсову ліпнину можна використовувати навіть у тих кімнатах, де знаходяться новонароджені діти.
  • Гігроскопічність. Ліпнина з гіпсу допомагає підтримувати оптимальний клімат в приміщенні, при необхідності вбираючи надлишкову вологу або повертаючи її, коли повітря стає сухим.
  • Простота експлуатації. Гіпс легко ремонтувати або реставрувати, він легко заповнює будь-які ніші. При незначних пошкодженнях елемент, який не потребує заміни, майстри відновлюють на місці.
  • Міцність і довговічність. Студія ліпного декору ErmitageDecor на сторінці сайту https://ermitagedecor.com.ua/ua/gipsovaya-lepnina/ пропонує гіпсову ліпнину в асортименті. Гіпс використовують як для внутрішнього, так і для зовнішнього оформлення будівель. Декоративні елементи, виконані з цього матеріалу, не схильні до усадки і не сприйнятливі до перепадів температур. Гіпс стійкий до старіння, що підтверджують збереглися до наших днів ліпні прикраси епохи Відродження, Класицизму, Романтизму і т. д.
  • Органічність. Ліпнину використовують в інтер’єрах різних стилів: від класики до модерну. Гіпс також може імітувати мармур, золото та інші матеріали.
  • Бесшовність декору. Ліпнина практично не має швів, так як стики виробів заповнюються самим гіпсом.
  • Індивідуальність. На відміну від поліуретанової ліпнини вибір ліпний декор з гіпсу не обмежується моделями з каталогів. Можливе виготовлення будь-якого нового декоративного елемента довільної конфігурації і стилю. Вироби з гіпсу, на відміну від будь-якого іншого ліпного матеріалу, виготовляються за складним індивідуальним кресленнях і малюнках.

І нарешті, такий декор вирізняє його функціональність. Гіпсова ліпнина використовується як самостійний елемент декору будівель і приміщень, а також часто застосовується для маскування дефектів планування, коригування форми простору. Ліпнина в інтер’єрі дає можливість сховати малопривабливі труби, стояки, вентиляційні решітки та інші конструкції.

 

- Advertisement -
- Advertisement -