Косметика з SPF захистом: переваги і особливості використання

- Advertisement -

Вибираємо ВВ-крем з SPF захистом: натуральна косметика від Marie Fresh Cosmetics

Крем з SPF – що це і для чого застосовується? Креми з захистом від ультрафіолету (УФ) стали невід’ємною частиною щоденного догляду за шкірою. Вони допомагають запобігти опікам від сонця, розвитку раку шкіри і появі передчасних ознак старіння, таких як темні плями і зморшки. Серед різних варіантів кремів з захистом від УФ, креми з SPF (сонцезахисний фактор) є найбільш популярними. І незалежно від сезону і прогнозу погоди, нанесення сонцезахисного крему – крок, який не можна пропускати перед виходом на вулицю.

Інтернет-магазин Marie Fresh Cosmetics пропонує купити ВВ-крем з SPF захистом, призначений для захисту шкіри від шкідливого впливу УФ-випромінювання. Легкий доглядовий тонувальний ВВ крем з SPF захистом від Marie Fresh Cosmetics можна придбати в каталозі на сайті mariefreshcosmetics.com. Безпечні мінеральні фільтри нового покоління захищають від 95% ультрафіолетового випромінювання типу А, В та штучного синього світла від гаджетів. Marie Fresh Cosmetics – ефективна косметика, яку створила сама природа.

Купити тонувальний ВВ-крем з SPF захистом на сайті mariefreshcosmetics.com.
Купити тонувальний ВВ-крем з SPF захистом на сайті mariefreshcosmetics.com.

Сьогодні ринок косметики має достатньо пропозицій у галузі органіки. Однак Marie Fresh Cosmetics має безліч переваг. В органічних засобах поєднався глибокий практичний досвід провідних косметологів та інноваційні технології виробництва. В косметиці Marie Fresh Cosmetics застосовується винятково натуральна основа компонентів. Все це дозволяє робити дійсно якісну косметику, яка не маскує недоліки, а оздоровлює шкірний покрив, тим самим позбавляючи її візуальних і прихованих проблем.

Де придбати натуральну косметику для догляду за шкірою? Наша шкіра, волосся та нігті вимагають належного догляду, незалежно від віку та статі. Варто вибирати натуральну косметику, яка має простий склад і є повністю безпечною, і в той же час дуже ефективною. На сайті Marie fresh cosmetics ви знайдете широкий асортимент продуктів, які можна назвати ідеальними для повсякденного догляду за тілом і вони принесуть вам справжнє задоволення.

Косметика з SPF захистом: переваги і особливості використання

Розглянемо, що таке крем з СПФ і чому він важливий для здоров’я шкіри. Це крем, призначений для захисту шкіри від шкідливого впливу УФ-випромінювання. Сонцезахисний фактор – це міра, що показує, наскільки крем може захистити шкіру від УФ-випромінювання.

SPF (англ. Sun Protection Factor, в перекладі — «сонцезахисний фактор») – це індекс, який визначає рівень захисту від сонця, а саме ультрафіолетових променів типу В (UVB). Цифра поряд з абревіатурою повідомляє, скільки ультрафіолету потрапить на шкіру при використанні продукту:

 • при SPF 10 шкіра отримає 1/10 частку від загального випромінювання, тобто фільтр заблокує близько 90% променів UVB;
 • SPF 15 відсіче 93% променів;
 • SPF 30 – 97%;
 • найвищий з можливих рівнів захисту 50+ нейтралізує 98-99% UVB-випромінювання.

Якщо ви більшу частину дня знаходитесь всередині приміщення і нечасто буваєте на сонці, можна використовувати сонцезахисний крем або косметичний продукт з SPF 15 або вище. Якщо ви проводите багато часу на відкритому повітрі, особливо в періоди найбільшої активності сонця, потрібен водостійкий сонцезахисний крем SPF 30 або вище.

Косметика з SPF, подібно до дзеркала, відбиває промені сонця і перешкоджає їх руйнівного впливу. Сонцезахисний засіб буде вірою і правдою служити безпеки вашої шкіри, якщо вибрати його з урахуванням декількох критеріїв, включаючи тип фільтра і власний фототип.

Натуральна косметика від Marie Fresh Cosmetics: переваги і особливості використання

Якісна натуральна косметика для догляду за шкірою , збагачена рослинними екстрактами та витяжками, зробить її:

 • здоровою;
 • пружною;
 • правильно зволоженою.

У пропозиції інтернет-магазину Marie Fresh Cosmetics  ви знайдете:

 • Гелі для вмивання.
 • Пінки для очищення.
 • Протизапальні тоніки.
 • Зволожуючі креми для всіх типів шкіри.
 • Сироватка для догляду за шкірою очей.
 • Крем для догляду за зоною декольте шиї.
 • Крем для вій.
 • Різні пілінги для обличчя, тіла і шкіри голови.
 • Зволожуючі маски.
 • Шампуні.
 • Засоби для догляду за тілом.

Косметика, що пропонується в магазині Marie fresh cosmetics, натуральна, без штучних ароматизаторів, SLS, SLES та парабенів. Пропонуються товари для догляду за тілом, обличчям та волоссям.

Косметика Marie Fresh Cosmetics насамперед безпечна, оскільки компанія ретельно стежить за всіма етапами виробництва: від контролю якості сировини до фінального тестування. Кожен засіб — це унікальна косметична формула, що втілена в життя на ультрасучасному обладнанні під чуйним керівництвом високопрофесійних фахівців.

- Advertisement -
- Advertisement -