Правила гри «Бункер»

- Advertisement -

«БУНКЕР» – дискусійна карткова гра з постапокаліптичним сюжетом.

Опис гри (Українське видання)

Ви – один із щасливчиків, і вас вибрали, щоб заздалегідь увійти до рятувального бункеру. Вхід щільно охороняється охоронцями, які одночасно пропускають усередину лише певну кількість людей. Але, на жаль, це означає, що половині населення доведеться зіткнутися з небезпекою зовні, тоді як решта залишиться у безпеці у притулку. Кисневий генератор розрахований лише на кілька людей, тому всі інші загинуть, якщо не потраплять усередину найближчим часом.

Під час гри в Бункер, гравці отримуватимуть різні карти, що відображають їхній характер. Ці карти поступово розкриватимуться один перед одним під час гри, і ті, хто корисний для виживання та відновлення життя після виходу з бункера, стануть вигнанцями. Перемагає останній гравець, що залишився в грі!

Вам доведеться пробути в бункері 1 рік в очікуванні, коли пройде найнебезпечніший період катастрофи. У бункері є вода, їжа та спальні місця. Кожен раунд ви досліджуватимете ваш бункер і поступово відкриватиме карти Бункера з новою інформацією.

гра бункер купити

Мета гри

У грі є два режими з різними варіантами мішеней.

Базовий режим – це варіант гри з коротким фінальним етапом. Мета гравців – якнайшвидше і легше потрапити в бункер.

ІСТОРІЯ ВИЖИВАННЯ – це ігровий режим з фіналом, що розгортається. Ви дізнаєтеся, хто з тих, хто вижив, зміг вижити, і чи вдалося вижити вигнаним персонажам. Щоб підвищити свої шанси на виживання, важливо зібрати команду, яка має цінні в даній ситуації навички. Хоча зосередитися на відкритій карті Катастрофи дуже важливо, будьте готові і до непередбачених погроз – того, чого ви можете не чекати в такі небезпечні часи. Мета ВІДРОДЖЕННЯ відрізняється від Спасіння; тут люди повинні залишитися в групі тих, хто вижив, навіть якщо їх вік або інші характеристики роблять їх непридатними для продовження роду (це рішення має бути прийняте шляхом обговорення/голосування). Наявність сумісних партнерів може значно покращити психологічну атмосферу групи, що може вплинути на голоси після прийняття рішень про вибір персонажів тощо.

Підготовка до гри

1. На початку кожного раунду кожен гравець отримує по 1 картці персонажа з журналів “Професія”, “Біологія”, “Здоров’я”, “Хоббі”, “Багаж” та “Факти”. Ці карти будуть використовуватись для отримання інформації один про одного під час гри. Одна карта із кожної категорії залишається закритою до кінця раунду; ці карти називаються “секретними”.

2. Роздайте спеціальні карти: кожен гравець таємно отримує одну картку. Ці карти можна розіграти у будь-який час, якщо виконуються умови, зазначені на карті. Зазвичай це потужні ефекти, які можуть суттєво змінити хід гри, тому використовуйте їх розумно!

3. Під час гри ви повинні уважно вивчати свої карти, але не показувати їх один одному. По ходу гри ви поступово розкриватимете ці карти перед столом. Ви можете використовувати цю інформацію, щоб оцінити, які кандидати корисні, і ухвалити рішення про те, кого слід вигнати, ґрунтуючись на тому, що було розкрито на даний момент.

4. Роздайте кожному гравцеві листки для голосування. Ви можете використовувати ручку або олівець, щоб робити нотатки. Потім вкажіть на одного з кандидатів і скажіть: “Кожен має підрахувати, скільки голосів проти нього”.

5. Витягніть п’ять випадкових карток з бункера: одна карта лежатиме праворуч від кожної закритої картки.

Катастрофи

Важливо, що настільні ігри переважно спрямовані на дружнє спілкування. Гра допоможе вам покращити свої навички в цих областях, а також потренуватися приймати рішення та злагоджено працювати разом. Однак, як і все добре, це має свої недоліки – будуть моменти, коли вам доведеться вигнати інших гравців із гри. Пам’ятайте, що це гра, що розігрується персонажами на екрані; емоції мають залишатися усередині гри. Розкажіть усім учасникам, що відбувається, щоб вони могли зрозуміти, чому ці почуття можуть бути недоречними під час гри. Таким чином, вони зможуть випробувати різні моделі спілкування та глибше поринути в атмосферу гри.

Ви можете заздалегідь видалити з гри невідповідні карти, наприклад ті, в яких згадується сексуальна орієнтація, наркотики та серйозні захворювання. Склад кожного журналу розрахований на велику компанію навіть за такого видалення. Ви також можете повністю виключити з гри журнал “Здоров’я”, змішати разом карти “Хоббі”, “Багаж” та “Факти”, а під час гри викладати 4 випадкові карти з цих трьох журналів. Всі розвороти карток стандартизовані, але мають кольорові рамки на лицьовій стороні, щоб ви могли легко розрізняти їх за типом згодом.

Хід гри

Гра триватиме п’ять раундів. Кожен раунд складається з чотирьох різних етапів: Дослідження бункера, Коло відкриття карт та два Голосування. Активний гравець під час кожного етапу визначається випадково шляхом витягування карт з колоди. Голосування відбувається у призначений час, щоб визначити, хто стає Вигнанцем та хто з гравців викладає нові карти наступним.

Раунд гри

  1. Дослідження Бункера
  2. Коло Відкривання Карток
  3. Голосування

Фінал гри

Якщо ви не виходите з гри після 5 раундів, ви вирушаєте у бункер!

Короткий фінал основного режиму. Опинившись замкненими у бункері, гравці по черзі беруть та коментують свої карти. Карти, що використовуються для виживання (гра на перемогу), можуть брати тільки ті, хто ще живий; карти, які використовуються для ВІДНОВЛЕННЯ (гра на продовження роду), можуть брати все, незалежно від статусу життя.

Замовити гру можна в магазині Планета Ігор https://planeta-igr.com/ua/

- Advertisement -
- Advertisement -