Які плюси медичної лабораторії Diagen?

- Advertisement -

Чим займається медична лабораторія Diagen?

Diagen являється відомою українською лабораторією, основною діяльністю якої є дослідження та наукові розробки в сфері генетики молекулярного типу та діагностики лабораторного характеру. Diagen це столична мережа в Україні, на сайті https://diagen.com.ua/ можна більше дізнатися про перелік аналізів, біологічних тестів та генетичних досліджень. Головна мета медичного центру – це допомогти людям спершу виявити хворобу, а потім якомога швидше вилікувати, аналізуючи покази медичних даних з лабораторних дослідів та не погіршуючи якість медичних послуг.

Які плюси медичної лабораторії Diagen?

Послуги медичної лабораторії Diagen: більше подробиць на сайті diagen.com.ua.
Послуги медичної лабораторії Diagen: більше подробиць на сайті diagen.com.ua.

У власності Diagen є власна лабораторія, в якій можна замовити любий аналіз щодо свого організму. Результати досліджень лабораторних з’являються в той же день або на наступний чи другий, в залежності від обсягу наданих процедур. Вона здебільшого приймає на запис корпоративних клієнтів. Але, коли почалась всесвітня пандемія Коронавіруса (COVID-19), то в цей медичний центр міг звернутися кожен рядовий громадянин України.

Забір біологічних матеріалів проводиться в самій лабораторії, а також є можливість замовити до себе додому чи в офіс медичну сестру від медичної лабораторії Diagen. Вона з собою буде мати всі необхідні прилади, обладнання. Це досить зручно, коли усьому колективу треба зробити медичне обстеження, а виокремити один день та звільнити всіх від роботи компанія не може собі дозволити з різних причин. А так, кожен працівник, не покидаючи свого робочого місця здасть усі процедури та буде далі проводити свою працю.

Також ця послуга зручна пенсіонерам, котрим важно переміщуватись в транспорті (таксі, тролейбус, метро, маршрутка, власний транспорт), до них медична сестра приїде у назначений час та візьме усі необхідні забори біоматеріалів. Чи, наприклад, ви травмували ногу, погано себе почуваєте, чи інший популярний приклад того, що молода людина не зможе самостійно приїхати на адресу розміщення медичної лабораторії Diagen, а медична сестра сама приїде та виконає поставлене їй завдання. Якість забору біологічних матеріалів ніяк не відрізняється від тих, що беруться неодмінно в самій лабораторії.

Головним плюсом медичної лабораторії Diagen є те, що вона закуповує та використовує лише ті реагенти, котрі виготовляються в Європі чи в Україні, та мають усі сертифікати якості товару, та які Міністерство здоров’я дозволяє їх використовувати на території нашої держави. Так, робітники Diagen одними із перших в Україні почали використовувати тести на виявлення антигенів COVID-19, коли ця хвороба тільки почала почали розповсюджуватись по нашій державі.

А ще під кінець 2021 року саме в медичній лабораторії Diagen вперше в Україні виявили новий штам Омікрону, використовуючи вітчизняні тест-системи. Тут демократичні ціни, бо використовується обладнання вітчизняного виробника високої точності, яке не поступається європейським аналогам.

 

- Advertisement -
- Advertisement -