Як нагодувати маленького привереду?

- Advertisement -

Багато батьків стикаються з тим, що маленька дитина категорично відмовляється вживати їжу: з’ївши буквально дві ложечки, вона «наїдається». Як нагодувати дитину-привереду?

Не треба переживати, якщо малюк з поганим апетитом чудово почувається. Педіатри запевняють нас у тому, що дітки їдять рівно стільки, скільки для їхнього організму необхідно. Ви повинні зрозуміти, як відбивається поганий апетит на здоров’я малюка.

Якщо малюк примхливий і млявий, то проконсультуйтеся з лікарем. У разі потреби обстежте малюка. Якщо зі здоров’ям все в повному порядку, то не змушуйте дитину їсти через силу.

Іноді можна викликати апетит, запропонувавши дитині фруктовий салат. Прогулянки на свіжому повітрі також сприяють покращенню апетиту. Здорова дитина в будь-якому випадку зголодніє, тому сама попросить дати їй поїсти.

Хваліть своє чадо, навіть якщо він тут не доїв свою порцію кашки чи супу. Не давайте йому запивати їжу соками і солодкими компотами, тому що в цьому випадку процеси бродіння в кишечнику можуть посилитися. Пропонуйте напої приблизно через півгодини після їди, щоб не спровокувати розвиток гастриту.

Не забувайте про те, що смакові уподобання та уподобання малюка можуть не збігатися з вашими уподобаннями. Дитина може відмовляти від їжі зі специфічним запахом чи своєрідним смаком. Якщо ви вводите в дитячий харчовий раціон нову страву, але слід починати з дуже маленької порції.

Якщо навіть дитина викличе у вас справжнє подив власними смаковими уподобаннями, то постарайтеся сприйняти ситуацію спокійно.

Якщо ви дасте малюкові самостійно вибрати страву для трапези, то цим зможете викликати інтерес і пробудити апетит. Якщо ви запитаєте, чого саме він хоче побачити у своїй тарілці на вечерю, то найімовірніше почуєте відповідь.

Просіть дитину про допомогу, готуючи їжу та накриваючи на стіл. Нехай він зробить щось самостійно, наприклад, довірте йому розкласти на тарілці огірочки або часточки фруктів, зліпити щось із тіста і таке інше. Має значення та привабливість страви, тому ви повинні зуміти надавати їжі гарний та незвичайний вигляд.

Чим зайняти дитину у погану погоду?

Дитина не може сидіти на одному місці, вона потребує розвитку та активних розваг. Коли надворі гарна погода світитиме сонце, то й гуляти приємно. Але що робити, коли погода погана? Чекати поки що погода покращиться. Навряд чи ваша дитина буде від цього у захваті. Є чимало розваг, на перший погляд не зовсім дитячі, але вони викликають захоплення у дітей.

1 Магія в мисці молока

Один із перших і простих, але тут дуже ефектних хімічних дослідів для малюків. Налийте в плоску миску молока (краще незбираного, з високим вмістом жиру), додайте в нього кілька крапель харчового барвника (різних кольорів). Тепер візьміть ватну паличку, намочіть її в засобі для миття посуду і торкніться цією чарівною паличкою до різнокольорових крапельок. Крапельки миттєво розбігуться від палички і перетворяться на кольорові калюжі. Так можна нескінченно змішувати і «ганяти» кольори, доки не набридне.

2. Складні траси

Для цього заняття не потрібно нічого особливого, тільки великий аркуш паперу, фломастер, маленький автомобіль та нестримна фантазія! Перша частина роботи – намалювати заплутані лінії на папері. Це не просто каракулі, а дороги для машини. Друга частина – випробування автомобіля на новому автодромі. Провести авто по складній трасі зможе лише досвідчений гонщик!

3. Веселі з повітряними кульками

Неможливо сумувати, якщо в тебе є повітряна кулька. А коли кульок багато та ще багато друзів, обов’язково буде веселий тарарам. Щоб грати було зручніше, зробіть дітям поролонові ракетки. Для цього вам потрібні губки для миття машин, дерев’яні палички, клей та фарба. Палички пофарбуйте на дві третини. У губці зробіть надріз приблизно до середини. На незабарвлену ділянку палички нанесіть клей і вставте в надріз. Ракетка готова

- Advertisement -
- Advertisement -