Дитячий плед: як правильно вибрати?

- Advertisement -

На що варто звернути увагу при виборі дитячого пледа для вашої дитини

Все найкраще — дітям! Ця фраза не втрачає своєї актуальності, коли мова йде про вибір товарів для вашого малюка. Кожна мама готова докласти зусиль і витратити час, щоб знайти ті речі, які дійсно будуть задовольняти всьому тому списку вимог, що пред’являється до дитячої продукції. В цій статті поговоримо про дитячі пледи. Як вибирати дитячий пледик? Де придбати якісний текстиль для дітей?

Плед став невід’ємним атрибутом дитинства, виконуючи відразу кілька важливих завдань. Компанія «Laine» в каталозі текстилю на сторінці сайту https://laine.com.ua/pledy/1086/ пропонує купити дитячі пледики від перевірених виробників. В інтернет-магазині «Laine» представлено безліч одиниць товарів, асортимент домашнього текстилю регулярно поповнюється новими комплектами для дитячої, кухні, ванни, спальні та інших кімнат в домі. Компанія «Laine» допоможе забезпечити затишок в домі за допомогою якісного та привабливого текстилю.

Дитячий плед: як правильно вибрати?

Дитячі пледики купити на сайті laine.com.ua.
Дитячі пледики купити на сайті laine.com.ua.

Мама вкриває малюка перед сном, і, як частина вечірнього ритуалу, плед зігріває і дарує солодкий сон дитині. А ось малюк знову безтурботно спить у колясці на прогулянці, адже теплий плед зігріває його в прохолодну погоду. Можна влаштувати пікнік на природі, наприклад, на березі, і свіжий бриз не зіпсує захід, якщо діти надійно укриті плетеним пледом.

Навіть в якості декору дитячої кімнати плед створює прекрасний акцент, доповнюючи інтер’єр. На відміну від дорослого пледа, який частіше використовується від випадку до випадку, дитячий плед щодня дарує дитині тепло і турботу. Залишається зрозуміти, як же вибрати дійсно якісний плед, який прослужить довгі роки, не втрачаючи вигляд і властивості.

Дітки ще тільки пристосовуються до умов нового оточуючого їх світу, тому висока якість всіх тих виробів і продуктів, з якими взаємодіють дітлахи – це дійсно гостра необхідність. У століття, коли штучно створені матеріали оточили нас повсюдно знайти товари натуральні і якісні – завдання важке. Але важка не означає нездійсненне!

Вибираємо дитячий пледик: матеріал виготовлення, сертифікат якості

  • Звичайно, перше, на що варто звернути увагу – це склад виробу. На новому пледі повинен бути ярлик з інформацією про те, з чого зроблений ваш теплий текстильний виріб. Дитячий плед не обов’язково повинен бути на 100% натуральним. У складі може бути визначений (не більше 50%) відсоток синтетичних волокон – наприклад, ПАН-волокна, які найбільш близькі за своїми властивостями до вовни, або поліестер, властивості якого ідентичні бавовни.

Це дозволяє зробити продукт більш міцним – тканина не дасть усадку і зберігає первісну форму. При цьому такі властивості натуральних тканин, як гігроскопічність і проникність для повітря, залишаються незмінні. Але не завжди відомості на ярликах відповідають дійсності. На жаль, деякі виробники вказують цифри, далекі від реальності.

  • Надійність і перевірений виробник. Як не помилитися з виробником і отримати виріб, в якості якого не доводиться сумніватися? Вимагайте сертифікат якості! Адже це документ, який підтверджує, що продукт відповідає стандартам і є безпечним для використання. Щоб отримати такий сертифікат, виріб і виробництво піддаються ряду перевірок і тестів, наявність сертифіката – гарант того, що виробник дійсно подбав про те, щоб плед був безпечний для дитини і не завдавав шкоди його здоров’ю.

Але чим же небезпечна недостовірна інформація на ярлику? Синтетичні матеріали, як правило, не володіють достатньою повітро – і вологопроникністю. Штучні пледи не захистять вашого малюка від низької температури на прогулянці, будуть перешкоджати нормальної терморегуляції, що шкідливо для здоров’я дитячого організму. Простіше кажучи, ваша дитина ризикує переохолодитися або, навпаки, перегрітися, укрита неякісним пледом.

Які ж натуральні матеріали у складі дитячого пледа будуть доречні і не зашкодять дитині?

Бавовна – одне з найдавніших волокон, відрізняється міцністю і стійкістю до високої температури. Бавовняна нитка дихаюча, що дозволяє зробити виріб «дихаючим», тканина з такої нитки м’яка і легка. Але є у бавовняної тканини і недоліки. Полотно володіє низькою стійкістю до стирання, а так же легко мнеться і може дати усадку при пранні.

Натуральна вовна мериноса це матеріал з вовни тонкорунних овець і володіє рядом воістину унікальних характеристик. Мериносова пряжа дуже легка, але при цьому тепле, добре виводить зайву вологу, зберігаючи теплообмін. Ланолін у складі володіє антибактеріальним ефектом, тому пряжа відмінно підходить для чутливої дитячої шкіри. Особлива структура волокна робить його стійким до забруднень, нитка добре розтягується і легко повертається в початкову форму.

- Advertisement -
- Advertisement -