Керамічні брекети: переваги застосування

- Advertisement -

Керамічні брекети на тлі зубної емалі майже непомітні

У класичних брекетів, зроблених з металу, є безліч переваг, але вони надто кидаються у очі, та далеко не всім це подобається. Є альтернативне рішення. розроблене для тих, хто хоче виправляти прикус непомітно для оточуючих – керамічні брекети. Ключова особливість таких брекет-систем полягає в тому, що їх замки зроблені з керамічної маси. Вона біла, на тлі зубної емалі майже непомітна. По ефективності брекети з кераміки нітрохи не поступаються металевим і діють так само: вони вирівнюють зуби за рахунок постійного тиску, яке забезпечує жорстка дуга, зафіксована замками.

Сучасні керамічні брекети – це міцність і краса. Міцні керамічні замки ледь помітні на зубах і підходять майже до всіх відтінків. Це хороший варіант для тих, хто хоче трохи приховати брекети від оточуючих. Керамічні брекети — другий за популярністю матеріал таких систем, колір якого відповідає відтінкам зубів. Носіння таких брекетів дуже зручне, тому що замки практично не помітні на зубах, а продукти харчування не забарвлюють матеріал, так як кераміка не вбирає фарбу.

Така брекет-система складається з керамічного замку, дуг і прозорих лігатур. Для більшої естетики металева дуга може бути встановлена з напиленням білого кольору. Встановити керамічні брекети можна в стоматологічній клініці Denta-PRO. Тут працюють справжні експерти, керамічні брекети на зуби будуть виготовлені у відповідності до нових технологій в галузі сучасної імплантації та протезування. Більше про послуги в стоматологічній клініці Denta-PRO можна довідатися на сайті denta-pro.com.ua, тут можна записатися на прийом і подивитися ціни на керамічні брекети.

Керамічні брекети: переваги застосування

Керамічні брекети на зуби на сайті denta-pro.com.ua.
Керамічні брекети на зуби на сайті denta-pro.com.ua.

Міцні замки на зубах майже не помітні. Ця система підходить для пацієнтів, які не хочуть показувати оточуючим, що носять брекети.

Види конструкцій: в ортодонтії використовуються лігатурні і безлігатурні брекет-системи. Лігатурні керамічні брекети – класичне рішення. У них для з’єднання замків і силової дуги використовується тонкий дріт або гумка–лігатура. Вона дозволяє поступово регулювати натяг: спочатку лікар встановлює м’які гумки, а потім замінює їх, збільшуючи тиск. Основний недолік такої брекет-системи полягає в тому, що потрібні щомісячні візити до ортодонта, так як гумка швидко розтягується. Але вартість її нижче у порівнянні з безлігатурними моделями.

Безлігатурні конструкції – це високотехнологічний і порівняно новий метод корекції прикусу. У них силова дуга кріпиться за допомогою мініатюрної засувки, вбудованої в замок. Коштують вони дорожче лігатурних аналогів, зате більш комфортні, так як:

  • мають менший обсяг;
  • забезпечують більш рівномірний розподіл тиску;
  • не вимагають щомісячних візитів до ортодонта.

Переваги керамічних брекетов. У них є чимало плюсів:

  • відтінок матеріалу підбирається під колір власної зубної емалі пацієнта, тому помітити їх можна тільки з близької відстані;
  • вони здатні витримувати значні навантаження;
  • вони гіпоалергенні, і при їх носінні в роті не відчувається сторонній присмак;
  • носіння буде комфортним, а звикання не займе багато часу завдяки тому, що брекет-система з кераміки має гладку поверхню і згладжені кути.

Установка керамічних брекетів

Установка керамічних брекетів – нескладна безболісна процедура, яка не займає багато часу. Але перед тим як провести її, потрібно вилікувати зуби і виконати санацію ротової порожнини. Після цього:

  • лікар обробляє поверхню зубів пацієнта спеціальним кислотним складом – це потрібно, щоб зробити емаль більш шорсткою і поліпшити її адгезію;
  • після цього замки фіксуються за допомогою спеціального стоматологічного складу. Є два способи фіксації – прямий і непрямий. У першому випадку кожен замок закріплюється на зубі, а в другому замки кріпляться на слепке щелепи, а потім переносяться на капу, і клеяться всі одночасно. Непрямий варіант більш комфортний, так як пацієнту не потрібно довго сидіти з відкритим ротом, але при цьому не завжди забезпечує необхідну точність;
  • спеціаліст кріпить до замків силову дугу і, якщо встановлюється лігатурна конструкція, фіксує її дротом або гумками.
Строки носіння

В залежності від того, наскільки серйозним є дефект, який потрібно скорегувати, керамічні брекети носять в середньому від 6 до 24 місяців. Приблизно раз на місяць треба відвідувати ортодонта. Він проконтролює ефективність системи і скоректує натяг силовий дуги.

Терміни лікування можуть збільшитися, якщо не дотримуватися рекомендацій, що стосуються харчування: не варто часто вживати тверду або липку їжу, а також занадто гарячі або надто холодні напої, оскільки під їх впливом замки можуть відклеїтися.

- Advertisement -
- Advertisement -